Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

Merino vilnos gaminiai bei kitos praktiškos dovanų idėjos Kalėdoms

Merino vilnos gaminiai tampa vis dažnesnis pasirinkimas pirkėjų tarpe. Dėl savo unikalių savybių bei universalumo, merino vilnos gaminiai gali būti puiki dovana ne tik sau, bet ir  šeimai, draugams bei artimiesiems. Artėjant didžiausioms metų šventėms, apžvelgiame jaukių ir praktiškų dovanų idėjas Kalėdoms iš AUDIMAS merino vilnos bei kitų gaminių kolekcijos, padėsiančias nustebinti Jūsų brangiausius.

 

Merino vilnos megztiniai ir džemperiai

 

 

 

 

Merino vilnos megztiniai ir džemperiai jau ne vienerių metų šventiniu laikotarpiu yra užėmę pirmąsias vietas perkamiausių kalėdinių dovanų sąraše. Nenuostabu, juk tai – labai praktiška, jauki bei miela dovana. Tačiau kas sakė, kad Kalėdų proga turėtų būti dovanojami merino vilnos megztiniai su kalėdine atributika: eglute, žaisliukais, seneliu ar elniais? Per Kalėdas savo mylimiausiems dovanokite ne tik šiltus, bet ir praktiškus, kasdienai tinkančius megztinius, kurie ne tik suteiks jaukumo, tačiau taip pat taps išskirtine šaltojo sezono aprangos dalimi.

Šiemet AUDIMAS savo brangiausiems kviečia dovanoti jaukumą ir šilumą, todėl neatsitiktinai šių metų AUDIMAS Kalėdų kampaniją pavadinome Jauku, kai šilta. O kas gali būti jaukiau nei šilti, minkšti ir švelnūs merino vilnos megztiniai bei kiti drabužiai?

Siūlome merino vilnos megztinius vyrams ir moterims su išskirtinėmis savybėmis pasižyminčia merino vilna. Merino vilnos megztiniai yra švelnūs, minkšti bei maloniai šildo, be to, leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria ir išgarina drėgmę, palaiko pastovią kūno temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis. AUDIMAS merino vilnos megztiniai – ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi drabužiai, todėl juos galėsite dovanoti bet kokio amžiaus dovanos gavėjams atsižvelgdami į kiekvieno skonį.

 

 

Naujiena su merino vilna -30 % Merino vilnos megztinis 55,93 € 79,90 €
su merino vilna -30 % Merino vilnos megztinis 55,93 € 79,90 €
su merino vilna -30 % Merino vilnos megztinis 48,93 € 69,90 €
su merino vilna -30 % Merino vilnos megztinis 62,93 € 89,90 €

Kepurės, šalikai, pirštinės, movos ir kiti aprangos aksesuarai

Kepurės, šalikai, pirštinės, movos ar kiti aprangos aksesuarai gali tapti maža, tačiau labai miela kalėdine dovana mamai, sesei, broliui, seneliui, draugei ar kitam brangiam žmogui. Įvairių aprangos aksesuarų pasirinkimas – labai platus, todėl nesunkiai galima atrasti tokį, kuris patiks bet kuriam mylimam žmogui, nepaisant jo amžiaus, lyties ir pomėgių. Galite dovanoti šiltą merino vilnos kepurę arba kaklo movą vyrui ar moteriai, skirtą dėvėti kasdienai – tokia dovana neabejotinai patiks praktiškiems žmonėms. Tačiau jei būsimas Jūsų dovanos gavėjas dievina tam tikrus pomėgius, tarkime, slidinėjimą, jį galite nustebinti padovanodami tos sporto šakos atributiką, pavyzdžiui, slidinėjimo pirštines.

AUDIMAS internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse savo klientams siūlome itin platų bei nuolat atnaujinamą įvairių spalvų, stilių ir kt. aprangos aksesuarų – kepurių, šalikų, pirštinių, movų – asortimentą. Jame atrasite daugelio pamėgtus gaminius, kuriuos galite įsigyti ne tik sau, tačiau taip pat dovanoti ir savo artimiesiems bei draugams. AUDIMAS stiliaus aksesuarai – aukštos kokybės, praktiški bei lengvai priderinami prie bet kokios aprangos.

su merino vilna -30 % BEANIE merino vilnos kepurė 13,93 € 19,90 € ···
su merino vilna -30 % Megzta merino vilnos mova su kašmyru 20,93 € 29,90 €
-30 % Vyriškos pirštinės slidinėjimui 25,13 € 35,90 €
su merino vilna -30 % Megztas merino vilnos šalikas su kašmyru 41,93 € 59,90 €
su merino vilna -30 % Megzta merino vilnos kepurė 20,93 € 29,90 €

 

Termo rūbai

 

 

 

 

 

Termo rūbai – ne taip dažnai, kaip kitos, pasirenkama, tačiau daugeliui labai naudinga kalėdinė dovana. Termo rūbai gali tapti idealia dovana dviejų skirtingų tipų gavėjams: sportininkams (arba tiesiog sportuojantiems žmonėms) arba žmonėms, kurie apskritai nėra išbandę termo rūbų bei nežino jų turimų privalumų. Pastaruosius galima supažindinti su termo rūbų funkcinėmis savybėmis bei tuo, kodėl verta rinktis termo aprangą. Kas žino – galbūt Jūsų įteikta dovana brangiam žmogui padės atrasti naujus praktiškus ir naudingus gaminius, kuriuos jis naudos ateityje bei norės įsigyti dar kartą.

AUDIMAS siūlo įsigyti termo rūbus iš naujausios merino vilnos kolekcijos. Funkcionalūs merino vilnos marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis, pagal poreikį, gali būti pasirenkami pirmajam sluoksniui ne tik po slidinėjimo apranga, bet ir po švarku ar kitu kasdieniu viršutiniu drabužiu. Merino vilnos marškinėliai – tai puiki dovana ne tik sportininkui, tačiau taip pat ir aktyvų laisvalaikį mėgstančiam žmogui.

su merino vilna -30 % Plonos merino vilnos marškinėliai ilg. rankovėmis 41,93 € 59,90 €
Naujiena su merino vilna -30 % Merino vilnos apatinės kelnės 41,93 € 59,90 €
su merino vilna -30 % Merino vilnos marškinėliai ilgomis rankovėmis 41,93 € 59,90 €

 

AUDIMAS Nacionalinės kolekcijos marškinėliai

Ieškantiems dovanos, kuri jūsų artimajam sušildytų širdį, siūlome į dovanų krepšelį įdėti nacionalinės kolekcijos marškinėlius.  Nacionalinė kolekcija – tai puikus aprangos akcentas valstybinių švenčių metų, sirgalių tribūnose palaikant savo šalies komandą ar tada, kai keliaujant norisi mielos lietuviškos detalės. Tad tokia dovana pradžiugins kiekvieną. AUDIMAS asortimente rasite skirtingų modelių ir marginimų marškinėlius su tautine simbolika vyrams ir moterims.

-30 % Funkcionalūs marškinėliai 25,13 € 35,90 €
-30 % Marginti medvilniniai marškinėliai 18,13 € 25,90 €
-30 % Funkcionalūs marginti marškinėliai 25,13 € 35,90 €
-30 % Marginti medvilniniai marškinėliai 18,13 € 25,90 €

 

Krepšeliai drėgniems drabužiams

Į kalėdinių dovanų maišelį taip pat rekomenduojame įdėti mažą, tačiau labai svarbų daiktą bet kokiu sportu užsiimančiam žmogui – krepšelį drėgniems drabužiams. AUDIMAS savo klientams siūlo iš kokybiškos TYVEX paper medžiagos, kuri yra labai lengva ir minkšta, pagamintą krepšelį. Šis specialus drėgmei nepralaidus krepšelis, į kurį galima susidėti šlapią maudymosi aprangą, rankšluostį ar kitus po aktyvios veiklos sudrėkusius daiktus, leis nesušlapinti krepšyje ar kuprinėje esančių kitų daiktų. Krepšelis drėgniems drabužiams neabejotinai pravers tiems Jūsų artimiesiems, kurie dažnai aktyviai leidžia laiką ir sportuoja.

-30 % Krepšelis drėgniems drabužiams 25x31 cm 6,93 € 9,90 €
-47 % Pakavimo krepšelis drabužiams 36x48 cm 7,90 € 14,90 €

 

AUDIMAS dovanų kuponai

Dovanų kuponai – geriausias sprendimas tuo atveju, jei abejojate dėl vienos ar kitos dovanos Jūsų artimajam. Pasirinkę įteikti dovanų kuponą, niekada nesuklysite, nes paliksite galimybę Jums brangiam žmogui pačiam išsirinkti dovaną sau. Siūlome įsigyti skirtingos vertės AUDIMAS dovanų kuponą bei taip leisti savo mylimiausiems patiems išsirinkti reikiamą drabužį ar aksesuarą iš plataus bei nuolat atnaujinamo mūsų prekių asortimento.

 

Daugiau jaukių, šiltų bei praktiškų dovanų idėjų Jūsų artimiesiems rasite internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse AUDIMAS parduotuvėse. Tačiau jei nežinote ar abejojate, kokią dovaną geriausia pasirinkti, mūsų konsultantų komanda visada Jus pasiruošusi pakonsultuoti bei padėti atrasti reikiamą gaminį.

-30 % Atsegamas šiltas fliso džemperis 48,93 € 69,90 €
su merino vilna -30 % Plonos merino vilnos marginti marškinėliai 46,13 € 65,90 €
-30 % Atsegamas šiltas fliso džemperis 48,93 € 69,90 €
su merino vilna -30 % Plonos merino vilnos marginti marškinėliai 39,13 € 55,90 €