NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

 

Irklais per Atlantą powered by Audimas“ Aurimo Valujavičiaus gyvenimo iššūkio kelionė, kuria siekiama paminėti Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 90-ąsias metines ir pasiekti pasaulio rekordą. Per 110 dienų jis ketina perplaukti Atlanto vandenyną vienviete irkline valtimi. Ir taip siekia tapti pirmuoju tai padariusiu lietuviu ir trečiuoju šį maršrutą įveikusiu žmogumi pasaulyje!

Aurimo kelionėje itin svarbi – apranga, dėl besikeičiančių oro sąlygų ji gali arba apsaugoti ir sukurti komfortą, arba atvirkščiai – trukdyti ir kelti diskomfortą. AUDIMAS, kaip pagrindiniai kelionės „Irklais per Atlantą powered by Audimas“ rėmėjas pasirūpino, kad kelionėje Aurimas dėvėtų tokią aprangą, kuri leistų jaustis patogiai ir padėtų fokusuotis į kelionės tikslą.

Aurimas kelionėje dėvi funkcionalius merino vilnos drabužius, kurie yra patvarūs, šildo netgi būdami drėgni. Tokie drabužiai itin tinkami, kai oro sąlygos greitai keičiasi. Taip pat A. Valujavičius teigia, kad vienas svarbiausių prioritetų buvo tai, kad jo kelionės partneriu taptų būtent lietuviškas prekės ženklas: „Kadangi kelionė dedikuota Lietuvai reikšmingo įvykio paminėjimui, svarbu jos metu dėvėti ir lietuvišką atributiką.“ Tam AUDIMAS pasiūlė ne tik komfortišką bei funkcionalią, bet ir patriotišką, reprezentatyvią „Nacionalinės kolekcijos“ aprangą.

 

Norite sekti Aurimo lokaciją Atlanto vandenyne? Spausk čia