Svajonė - pietų ašigalis

 

Svajokite iki pat Pietų ašigalio! Šį žiemos sezoną įkvėpti keliautojo Dariaus Vaičiulio skatiname suteikti vaikams vilties bei džiaugsmo ir taip kviesime juos į unikalią ekspediciją nuostabaus grožio Lietuvos gamtoje! Propaguojame ir skatiname aktyvų laisvalaikį lauke, tad ši ekspedicija puikus būdas parodyti vaikams, jog svajonės pildosi, o jų link svarbiausia eiti mažais žingsneliais: juk kas žino? Galbūt trumpas žygis Lietuvos miškuose įkvėps didesniems siekiams, įspūdingoms kelionėms – kad ir iki pat Antarktidos?

Kartu su organizacija Gelbėkit vaikus ir Dariumi Vaičiuliu kviečiame svajoti drąsiai. Ši bendrystė leis vaikams dalyvauti naujose veiklose, išbandyti save nepatirtuose iššūkiuose. Tokios patirtys padės pažinti savo gebėjimus ir talentus, o D. Vaičiulio įspūdingos ekspedicijos į Pietų ašigalį pasakojimai įkvėps ne vieną. Tikimės, jog toks nuotykių kupinas žygis taps ilgamete tradicija, o vaikams suteiks drąsos bei ryžto ateities planams.

Prie D. Vaičiulio renkamos paramos prisidedame ir su merino vilnos kolekcija – perkant bet kurį merino vilnos produktą, 3 eurai nuo produkto sumos bus paaukoti „Gelbėkit vaikus“ organizacijai. Akcija tęsis kol D. Vaičiulis pasieks savo kelionės tikslą – Pietų ašigalį.