NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Svarbus pranešimas „AUDIMO" klientams

Mielas kliente,

 

Kaip Jūs puikiai žinote, Lietuvoje nuo kovo 16 d. paskelbtas karantinas. Siekdami užtikrinti Jūsų ir mūsų darbuotojų saugumą, laikinai sustabdėme „Audimo” parduotuvių darbą Lietuvos prekybos centruose. Šiuo laikotarpiu linkime, kad Jūsų aktyvus gyvenimo būdas nesustotų, o dirbdami ar leisdami laiką namuose, galėtumėte jaustis patogiai ir atrodytumėte puikiai (visgi grožio salonai neveikia), todėl kviečiame ieškoti patrauklių pasiūlymų elektroninėje parduotuvėje www.audimas.lt. Joje rasite visą „Audimo“ asortimentą, kuris padės išlikti aktyviems ir energingiems visą šį laikotarpį. Prekių pristatymas Jums bus nemokamas. 

 

Esama situacija yra sudėtinga, tikėtina, kad ji tęsis dar kurį laiką. Nesame didelė tarptautinė kompanija, o vietinis, gilias tradicijas turintis prekės ženklas, kuriam šiandien reikia Jūsų palaikymo. Ką tik prekyboje pristatėme Nacionalinę Kolekciją „Vardan Tos“.

 

Labai stengiamės, kad esama situacija turėtų kuo mažesnį neigiamą poveikį tiek Jums, tiek mūsų darbuotojams, tiek Lietuvos ekonomikai, todėl įmonės veiklą organizuojame taip, kad darbas nesustotų, o visi darbuotojai galėtų dirbti saugioje aplinkoje įmonėje arba iš namų. Garantuojame, kad kiekviena užsakyta prekė pakuojama ir pristatoma laikantis visų prevencijos ir saugumo priemonių. Darbuotojai prekes ruošia dėvėdami vienkartines pirštines ir nuolat dezinfekuodami rankas.

 

Įsipareigojame, kad šiuo laikotarpiu mes ir toliau rūpinsimės, jog Jūs galėtumėte patogiai ir lengvai apsipirkti www.audimas.lt, todėl mūsų klientų aptarnavimo komanda ir toliau yra pasiruošusi atsakyti į visus kilusius klausimus bei užtikrinti sklandų Jūsų apsipirkimą „Audimo“ elektroninėje parduotuvėje.

 

Linkėdama visiems stiprybės ir sveikatos,

„Audimo" komanda