NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Merino vilnos kolekcija moterims

Merino vilna - plonesnio bei lankstesnio plauko, todėl, priešingai nei kitų avių vilna, yra malonesnė odai bei nesukelia erzinančio niežulio. Ši vilna pasižymi puikiu oro pralaidumu, turi natūralų riebalinį sluoksnį, vadinamą lanolinu. Ši natūrali medžiaga, turinti antibakterinių savybių, neleidžia nemaloniems kvapams bei nešvarumams greitai įsigerti į dėvimą drabužį.

Merino vilna puikiai prisitaiko prie oro sąlygų ir padeda palaikyti optimalią žmogaus kūno temperatūrą. Merinas turi išskirtinę savybę sugerti drėgmę ir tuo pat metu išlikti sausas, todėl tinka itin aktyvia fizine veikla užsiimantiems sportininkams, taip pat žmonėms, linkusiems daugiau prakaituoti.

Merino vilnos apatinės kelnės 1 | Audimas Merino vilnos apatinės kelnės 2 | Audimas Merino vilna Apranga žygiams Merino vilnos apatinės kelnės 69,90 €

Merinas – išskirtinių savybių turinti medžiaga

Merinas – kur kas plonesnio bei lankstesnio plauko, todėl, priešingai nei kitų avių vilna, yra malonesnis odai bei nesukelia erzinančio niežulio. Merinas pasižymi puikiu oro pralaidumu, turi natūralų riebalinį sluoksnį, vadinamą lanolinu. Ši natūrali medžiaga, turinti antibakterinių savybių, neleidžia nemaloniems kvapams bei nešvarumams greitai įsigerti į dėvimą drabužį. Dėl šių bei kitų merino savybių, drabužiai su merinu – sparčiai populiarėjantis pasirinkimas.

Merino vilnos megztiniai ir kiti drabužiai su merinu – kiekvienos moters poreikiams

Kurdami drabužius, orientuojamės į gaminių praktiškumą bei funkcionalumą, todėl AUDIMAS asortimente galite atrasti kokybiškų ir universalių merino vilnos drabužių moterims, skirtų darbui ir laisvalaikiui. Internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse galite įsigyti įvairių dydžių, spalvų, stilių merino vilnos megztinių, merino vilnos marškinėlių ir kitokių drabužių su merinu.

Termo rūbai – puikus pasirinkimas pirmajam drabužių sluoksniui

Termo rūbai – funkcionalūs drabužiai, puikiai tinkami dėvėti kaip pirmasis drabužių sluoksnis. AUDIMAS internetinėje ir fizinėse parduotuvėse siūlome įsigyti apatines kelnes su merinu, taip pat plonos merino vilnos marškinėlius ilgomis arba trumpomis rankovėmis, kurie taps nepakeičiamais drabužiais šaltuoju sezonu.

Kepurės, šalikai, pirštinės, movos ir kiti merino vilnos aksesuarai

AUDIMAS parduotuvėse taip pat galite rasti kepurių, šalikų, pirštinių, movų ir kitokių aksesuarų, kurie yra pagaminti iš lengvos, 100 proc. merino vilnos medžiagos. Merino vilnos aksesuarai, kaip ir kiti drabužiai su merinu, – puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, nedirgina odos, palaiko pastovią kūno temperatūrą, yra patvarūs bei lengvai prižiūrimi.