NEMOKAMAS grąžinimas per 30 dienų. Daugiau informacijos čia >

Apie mus

 

Tikime, kad gyvenimas yra judėjimas. Kartais užtenka žengti pirmą žingsnį, kad pradėtum įdomią ir įkvepiančią kelionę. Mūsų misija: skatinti imtis iniciatyvos ir realizuoti save. Palaikome aistringus žmones, kurie leidžia laisvalaikį aktyviai ar jungiasi prie sporto bendruomenių. Net jei tai tik būrelis draugų užsiimančių juos jungiančia veikla.

 

 

 

 

 

 

Audimo drabužius kuriame veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą.
Kaip ir jūs, taip ir mes siekiame balanso. Kelias į harmoningą gyvenimą dažnai prasideda nuo hobio, todėl savo tinklaraštyje dalinamės motyvuojančiomis istorijomis apie hobį, virtusį gyvenimo būdu, ko pasekoje dažnas atranda vidinę pusiausvyrą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tam, kad užsiimant mėgiama veikla galėtum visą dėmesį sutelkti į procesą, Audimo apranga kuriama pasitelkiant naujausias technologijas, todėl gaminiai pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie poreikį laisvai judėti.

 

 

 

Noras gyventi aktyviai nepriklauso nuo metų laikų kaitos. Suvokiame, kad apranga turi taikytis prie tavęs, o ne tu prie jos, todėl Audimo kuriama apranga pasižymi įvairiausioms oro sąlygoms pritaikytais funkcionalumais.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuolat kvestionuojame įvairius savo veiklos procesus ir siekiame juos palaipsniui pakeisti į draugiškesnius aplinkai, kadangi jaučiame atsakomybę už verslo jai daromą poveikį.Šis poreikis ateina iš vidaus. Audimo komanda savo darbais ir vertybėmis aktyviai skatina ieškoti kuo tvaresnių sprendimų ir taip prisidėti prie aplinkos tausojimo.