Apie mus

Apie mus

„Audimas“ – lietuviškas aktyvaus laisvalaikio aprangos prekės ženklas ir sportinės bei laisvalaikio aprangos gamintojas, savo veiklą pradėjęs vykdyti dar 1931 metais.

Šiandien bendrovė „Audimas“ turi:

  • 11 nuosavų mažmeninės prekybos parduotuvių Lietuvoje ir 1 parduotuvę Latvijoje;
  • 7 parduotuvių franšizių tinklą Lietuvoje;
  • Internetinę parduotuvę www.audimas.lt;
  • Didmeninę prekybą Lietuvoje ir užsienyje;
  • dvi antrines įmones – Baltarusijoje ir Latvijoje;
  • du gamybos padalinius – Kaune ir Jonavoje.

 

Mūsų gaminiai

„Audimo“ apranga sukurta judėti: drabužiai skirti kasdieniam gyvenimui mieste ir aktyviam laisvalaikiui, su jais gera sportuoti, bėgioti ar tiesiog aktyviai leisti laiką, juos galima vilkėti visais sezonais.

Drabužių kolekcijos kuriame atsižvelgiant į „bėgančio“ miesto žmogaus gyvenimo ritmą. Siekiame, kad gaminiai atitiktų šiuolaikinio žmogaus keliamus reikalavimus: lengvai derinami tarpusavyje, būtų patvarios ir neglamžios medžiagos, pasižymėtų sportinių drabužių funkcinėmis savybėmis, bet tuo pačiu išliktų patrauklūs, stilingi. 

Kita svarbi drabužių aprangos ypatybė – technologiniai sprendimai. Jie ne tik palengvina skubančio žmogaus gyvenimą, bet ir suteikia drabužiui pridėtinę vertę.

Siekdami sukurti funkcionalius, įvairiomis aplinkybėmis dėvėti tinkamus drabužius, naudojame pažangiausias technologijas tokias kaip audinių marginimas ar besiūles technologijas. Ypatingas dėmesys skiriamas medžiagoms, iš kurių kuriami drabužiai: natūraliems pluoštams, funkcionaliems dirbtiniams pluoštams. Pasitelkdami modernias technologijas bei atidžiai parinkdami inovatyvius, funkcionalius audinius, mes kuriame aukščiausios kokybės kolekcijas.

Visi mūsų gaminiai yra sukurti Lietuvoje.

 

Bendradarbiavimas

Ne vienerius metus kuriame bendras kolekcijas su žymiais Lietuvos dizaineriais: Juozu Statkevičiumi, Sandra Straukaite, Robertu Kalinkinu, mados namais „Kristi Andress“, Kristina Kuopienyte, Liucija Kvašyte ir kt. bei sporto šakos profesionalais: jogos mokytoja Milana Jašinskyte

Jau daugiau nei 15 metų bendradarbiavome su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, buvome oficialūs Lietuvos olimpiečių sportinės aprangos tiekėjai. Kurėme specialias kolekcijas geriausiems šalies sportininkams, atstovaujantiems mūsų šaliai.

Nuo 2013 metų bendradarbiaujame ir su Baltarusijos tautiniu olimpiniu komitetu.