NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

D.U.K

Ar AUDIMAS el. parduotuvėje ir fizinėje prekybos vietoje ribojamas maksimalus galimų įsigyti prekių kiekis?

Taip, maksimalus galimų įsigyti AUDIMAS prekių kiekis ribojamas AUDIMAS el. parduotuvėje ir fizinėje prekybos vietoje.

Vartotojas AUDIMAS el. parduotuvėje ir fizinėje prekybos vietoje gali įsigyti AUDIMAS prekių, jei:

    1. vartotojo visų vienu metu įsigyjamų AUDIMAS prekių bendra (vieno užsakymo ar pirkimo krepšelio) kaina (įskaitant PVM ir AUDIMAS konkrečiai prekei jos įsigijimo metu taikomą nuolaidą, jei taikoma) neviršija 2000,00 EUR;

arba

    1. tarp visų vartotojo vienu metu įsigyjamų AUDIMAS prekių (viename užsakyme ar pirkimo krepšelyje) yra ne daugiau nei trys vienetai (kiekvienas prekės vienetas skirtingo dydžio) tos pačios spalvos to paties pavadinimo ir modelio AUDIMAS prekių.

Bet kurios iš nurodytų dviejų sąlygų neatitinkantis užsakymas AUDIMAS el. parduotuvėje ir fizinėje prekybos vietoje nevykdomas. Užsakymas, neatitinkantis bet kurios vienos iš nurodytų dviejų sąlygų, turi būti pateikiamas UAB „Audimas Brand“ didmeninės prekybos skyriui [email protected]

Ką daryti, jei įrašiau ne tą adresą į užsakymo duomenis?

Jei nurodėte netinkamą pristatymo adresą pasirinkę pristatymą su LPEXPRESS ar OMNIVA, iš karto susisiekite su klientų aptarnavimu el. paštu [email protected] arba telefonu +370 620 78167 (susisiekite d. d. nuo 9.00–18.00 h). Į užklausas, pateiktas savaitgaliais ar šventinėmis dienomis, atsakysime per 1–2 d. d.

Ar įmanoma atšaukti užsakymą?

Savo užsakymą galite atšaukti parašydami laišką į [email protected]. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Mūsų vadybininkas anuliuos Jūsų užsakymą. 

Kaip pakeisti užsakymo duomenis?

Savo užsakymo duomenis galite patikslinti parašydami laišką į [email protected]. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, užsakymo numerį ir tikslinamus duomenis.

Kokiais būdais galima atsiskaityti?

Atsiskaityti už savo įsigytus pirkinius galite bankiniu pavedimu per SEB, SWEDBANK, Luminor | DNB, PayPal sistemą arba pristačius prekes. Pasirinkę kurjerio pristatymą arba LP Express pristatymo būdą, galite atsiskaityti mokėjimo kortele.

Ar galima grąžinti netikusias prekes?

Jei iš www.audimas.lt įsigyti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, juos galite grąžinti mums nemokamai per 30 dienų nuo jų pristatymo dienos (išskyrus apatinį trikotažą, kojines bei daugkartinio naudojimo kaukes (mažmeninės prekybos taisyklės, II-asis skyrius, I-asis skirsnis)). Prekių grąžinimo būdai:
- Prisijunkite prie savo www.audimas.lt paskyros ir skiltyje ,,Mano užsakymai" suraskite prekę, kurią norite grąžinti, ir spauskite mygtuką „Grąžinti prekes“ bei baikite pildyti grąžinimą užpildydami reikalingus duomenis.
Jei esate neregistruotas pirkėjas, turite užsiregistruoti.
Užpildę savo paskyroje grąžinimą, gausite patvirtinimo laišką dėl gauto grąžinimo prašymo. Per 1 d. d. Jūsų prašymas bus peržiūrėtas ir tada gausite el. laišką su grąžinamos siuntos numerio kodu, kuris bus reikalingas siuntos talpinimui terminale. Atvykus prie bet kurio LP EXPRESS terminalo, jo ekrane turėsite pasirinkti „Siųsti siuntą“, įvesti el. paštu gautą siuntos kodą ir atsispausdinti siuntos grąžinimo lipduką. Ant siuntos užklijavę lipduką turėsite jį nuskenuoti ir įdėti siuntą į terminalą. Kai siunta pasieks sandėlį ir bus apžiūrėta – gausite tai patvirtinantį laišką.
- Siuntą taip pat galite grąžinti bet kurioje firminėje AUDIMAS parduotuvėje.
Prisijunkite prie savo www.audimas.lt paskyros ir skiltyje ,,Mano užsakymai" suraskite prekę, kurią norite grąžinti, ir spauskite mygtuką „Grąžinti prekes“ bei baikite pildyti grąžinimą užpildydami reikalingus duomenis. Pasirinkite prekių grąžinimas „Artimiausias LP EXPRESS terminalas“.
Jeigu esate neregistruotas pirkėjas, turite užsiregistruoti.
Supakavę siuntą, grąžinkite ją į bet kurią AUDIMAS parduotuvę (visų AUDIMAS parduotuvių adresus rasite čia: https://www.audimas.lt/apie-mus/musu-parduotuves/).
Pardavėjoms/konsultantėms Jums reikės pasakyti grąžinimo numerį su „R“ raide, kurį matysite prisijungę prie savo audimas.lt paskyros.
SVARBU: Prekių grąžinimas galimas tik tuo atveju, jei prekės nebuvo naudojamos, sugadintos, nėra praradusios prekinės išvaizdos, supakuotos originalioje pakuotėje, turi etiketes ir pirkimo dokumentus.

Ar galiu grąžinti prekes iš užsienio?

Taip, galite.Prekių grąžinimas iš užsienio yra pirkėjų atsakomybė. Klientas apmoka už siuntimo išlaidas pats. Grąžinti galima išsiuntus pakuotę registruotu paštu su siuntos sekimo numeriu. Norėdami grąžinti prekes, užpildykite grąžinimo paraiškos formą, pateiktą kartu su prekėmis. Grąžinamas prekes ir prašymo formą prašome siųsti adresu: Raudondvario pl. 80, LT-47182, Kaunas, Lietuva. 

Dėl, grąžinimo paraiškos formos susisiekite su klientų aptarnavimu el.paštu [email protected]

Kaip man pasikeisti drabužį, jei netinka dydis?

Jei Jums netiko įsigyto drabužio dydis, Jūs galite grąžinti prekę mums, atsižvelgdami į prekių pristatymo būdus, aprašytus aukščiau.

Ką daryti, jei gavau brokuotą prekę ir jos nenaudojau?

Jei gavote nekokybišką prekę ir jos nenaudojote, ją galite pakeisti bet kurioje fizinėje AUDIMAS parduotuvėje. Jei prekė netiko, galite ją grąžinti užpildę elektroninę grąžinimo formą, tačiau prie siuntos prašome pridėti lapą, kuriame nurodyta, kad tai nekokybiška prekė. Taip mums bus lengviau suprasti, kad prekę grąžinote dėl broko ir galėsime ją pašalinti iš pardavimo.

Ką daryti, jei įsigijau nekokybišką gaminį?

Produktų kūrimo ir projektavimo metu Audimas Brand komanda siekia jų aukščiausios kokybės ir ilgalaikio naudojimo. Taip pat prisiimame atsakomybę už įsigytų prekių kokybę, suteikiant 2 metų  garantiją. Jei gaminį įsigijote fizinėje AUDIMAS parduotuvėje ir pastebėjote, kad eksploatuojant  atsirado trūkumas, kuris trukdo toliau dėvėti prekę – prašome  kreiptis į bet kurią fizinę AUDIMAS parduotuvę. Jei prekę įsigijote elektroninėje parduotuvėje, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected]. BŪTINA nurodyti užsakymo numerį, atsiųsti gaminio defekto nuotraukų ir išsamiai aprašyti, kas nutiko gaminiui. Arba patalpinti savo pretenziją prekei Europos komisijos internetinėje ginčų sprendimo platformoje  (EU Dispute nuoroda).

 

Eksploatacijos metu atsiradusį gamybinį prekės defektą pirmiausia tvarkysime, pagal galimybes pašalinsime trūkumus ir grąžinsime gaminį tolimesniam dėvėjimui. Stengiamės kurti, projektuoti ir vystyti produktus, kurie tarnauja ilgą laiką, o esant kokybės problemai – prekę  remontuoti.

Nuoroda į įstatymą

Grąžinant prekes svarbu:
  • Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);

prekė turi būti nesugadinta;

  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos (pvz.: striukė su kelioniniu maišeliu, rankšluostis su maišeliu);
  • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).
Kada atgausiu pinigus už grąžintą prekę?

Gavę grąžinamą prekę, pinigus Jums grąžinsime per 14 dienų į prekių grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą UAB AUDIMAS įmonės vardu.

Ar galima sumokėjus už prekę, ją pristatyti kitam asmeniui?

Jei už prekę sumokate Jūs, tačiau prekę norite pristatyti kitam asmeniui, spauskite „Siųsti prekes kitu adresu“, pasirinkite pristatymo būdą ir nurodykite asmens, kuriam pageidaujate, kad būtų pristatyta prekė, duomenis.

Kiek laiko užtruks pristatymas?

Prekių pristatymo laikas, atsižvelgus į pristatymo būdą, skiriasi. Daugiau informacijos rasite "informacija klientui".

Kiek kainuos pristatymas?

Prekių pristatymo kaina, atsižvelgus į pasirinktą pristatymo būdą, skiriasi. Daugiau informacijos rasite "informacija klientui".

Man kilo klausimų, kurių čia neradau. Ką daryti?

Jei turite kitų klausimų ir neradote atsakymo D.U.K, galite rašyti mums [email protected]. arba susisiekti telefonu +370 620 78167 (susisiekite d. d. nuo 9.00–18.00 h) Į užklausas, pateiktas savaitgaliais ar šventinėmis dienomis, atsakysime per 1–2 d. d.

Kiek laiko galioja AUDIMAS dovanų kuponas?

AUDIMAS dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Jei dovanų kuponą įsigijote fizinėje AUDIMAS parduotuvėje, jo galiojimo laiką galite prasitęsti bet kurioje fizinėje AUDIMAS parduotuvėje. Jei dovanų kuponą įsigijote elektroninėje parduotuvėje, dėl dovanų kupono galiojimo laiko kreipkitės el. paštu [email protected]. Laiške BŪTINA nurodyti dovanų kupono kodą.

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio rūbą?

Prie kiekvieno AUDIMAS asortimento drabužių pridedama dydžių lentelė su matmenimis. Taip pat galite sužinoti, ar jums tinka vieno ar kito drabužio dydis, patikrinę informaciją bendroje dydžių lentelės nuorodoje: https://www.audimas.lt/informacija-klientui/dydziu-lentele/.

Merino vilna: kas tai?

Merino vilna – tai ypatingai aukštos kokybės vilna. Merinas yra net 7 kartus plonesnis už kitų avių vilną, todėl jis yra tinkamas net ir apatiniams drabužiams siūti.

Kaip skalbti merino vilną?

Nusprendę išskalbti ar kitaip išvalyti drabužį su merino vilna, visada vadovaukitės etiketėje esančia informacija, nes, priešingu atveju, rizikuojate negrįžtamai sugadinti gaminį. Drabužius su merino vilna skalbkite nustatę neaukštą skalbimo temperatūrą (ne aukštesnę nei 40 °C) ir vilnai skirtą skalbimo režimą. Skalbimo metu nenaudokite jokių baliklių, nes jie gali pažeisti medžiagą.

Kuo ypatinga merino vilna?

Merino vilna ypatinga tuo, jog ji šildo, yra lengva, maloni dėvėti bei neerzina odos. Merinas leidžia kūnui kvėpuoti, puikiai sugeria ir išgarina drėgmę bei palaiko pastovią kūno temperatūrą. Natūralus merino vilnos pluošto elastingumas suteikia judėjimo laisvę bei komfortą. Ventiliacinė merino struktūra neleidžia susidaryti nemaloniems kvapams. Merino vilna yra higieniška, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, taip pat turi antibakterinių ir savaiminio išsivalymo savybių. Merino vilnos marškinėliai yra lengvesni ir plonesni nei tradicinės avių vilnos. Merino vilnos drabužiai pasižymi lengva priežiūra – jų nebūtina skalbti rankomis.