Žiemos IŠPARDAVIMAS prekių asortimento papildymas! Ieškok dar didesnio pasirinkimo ir dar didesnių nuolaidų! ŽIŪRĖTI

D.U.K

UŽSAKYMO DUOMENYS

Iš karto po užsakymo pateikimo, mes atsiųsime užsakymo patvirtinimą su visomis jo detalėmis.

Rekomenduojame pasitikrinti ar teisingai nurodėte savo adresą bei telefono numerį. Kurjeriai prekes dažniausiai pristato darbo dienomis, darbo valandomis, taigi reikėtų nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo prekes būtų galima pristatyti darbo dienomis.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS

Atsiskaityti už įsigytas prekes galite: bankiniu pavedimu per SEB, SWEDBANK, Luminor | DNB, PayPal sistemą arba atsiskaityti pristačius prekes – pasirinkus kurjerio pristatymą (mokėjimo kortele), pasirinkus LP Express pristatymo būdą (mokėjimo kortele).

Jei pirkėjas pasirenka pristatymą per ZITICITY kurjerius užsakymo apmokėjimas galimas tik iš anksto el. bankininkyste.

PREKIŲ PRISTATYMAS KITAM ASMENIUI, KUOMET UŽ PREKĘ SUMOKATE JŪS

Jei už prekę sumokate Jūs, tačiau prekę norite pristatyti kitam asmeniui, spauskite „Siųsti prekes kitu adresu“ pasirinkdami pristatymo būdą ir įveskite asmens, kuriam pageidaujate, jog būtų pristatyta prekė, duomenis.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI:

Daugiau skaitykite pristatymo terminai

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS, ATIDĖJIMAS

Užsakymą atšaukti galite parašydami laišką į eparduotuve@audimas.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Vadybininkas anuliuos Jūsų užsakymą ir pinigai bus grąžinti į Jūsų banko sąskaitą.

ZITICITY siuntų pristatymo atidėjimo galimybės nėra.

UŽSAKYMO DUOMENŲ KEITIMAS

Užsakymo duomenis galite patikslinti parašydami laišką į eparduotuve@audimas.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį, tikslinamus duomenis.

Pasirinkus pristatymą ZITICITY kurjeriu siuntimo adresą galima pakeisti tik tam užsakymui, kuris nėra ruošiamas išsiuntimui. Norėdami pakeisti adresą, informuokite el. paštu eparduotuve@audimas.lt arba tel. +370 620 78167 ir nurodykite užsakymo numerį, kuriam norite pakeisti adresą, naują pristatymo adresą su tiksliu pašto kodu.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR NUSISKUNDIMAI

Tuo atveju, jei iš www.e-audimas.lt gauti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti juos mums per 30 dienų nuo pristatymo dienos. Grąžinti prekes galite bet kurioje firminėje Audimo parduotuvėje arba atsiųsti mums registruotu paštu: UAB „Audimas Brand", E-prekyba,  Raudondvario pl. 80, LT-47182 Kaunas.

Grąžinimas galimas tuo atveju, jei prekės nebuvo naudojamos, sugadintos, nėra praradusios prekinės išvaizdos, supakuotos originalioje pakuotėje, turi etiketes ir pirkimo dokumentus.

GRĄŽINANT PREKES SVARBU:
  • Tvarkingai ir sandariai supakuoti prekes, kad jos negalėtų iškristi ar būti pažeistos gabenimo metu;
  • Užpildyti prekių grąžinimo prašymo formą, kurią rasite savo siuntinyje. Grąžinimo formoje svarbu nurodyti grąžinimo priežastį bei savo banko sąskaitos numerį.
  • Ant siuntinio nurodyti grąžinimo adresą: UAB „Audimas Brand", E-prekyba, Raudondvario pl. 80, LT-47182 Kaunas.
  • Siuntą prašome siųsti registruotu paštu. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.
PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Gavę grąžinamą prekę, grąžinsime pinigus per 14 dienų į prekių grąžinimo/keitimo formoje nurodytą banko sąskaitą AB Audimas įmonės vardu.

NETINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Tokiu atveju, jei prekė turi defektą arba užsakyme yra klaida (neteisingas dydis, spalva), taip pat jei Jums buvo pristatyta ne Jūsų užsakyta prekė, Jūs galite grąžinti prekę mums, atsižvelgiant į pristatymo būdus aprašytus aukščiau. Grąžinant brokuotas ar aprašymo neatitinkančias prekes, Jūs privalote grąžinimo prašyme nurodyti priežastį. Tokiu atveju mes garantuojame Jums sugrąžinti prekės grąžinimo išlaidas.

UŽKLAUSOS WWW.AUDIMAS.LT

Jei Jums kilo klausimų apie prekių užsakymą, turite kitų klausimų ir neradote atsakymo D.U.K, galite rašyti mums eprekyba@audimas.lt. Į užklausas, pateiktas savaitgaliais ar šventinėmis dienomis, atsakysime per 1-2 d.d.