Informacija klientui

D.U.K

UŽSAKYMO DUOMENYS

Iš karto po užsakymo pateikimo, mes atsiųsime užsakymo patvirtinimą su visomis jo detalėmis.

Rekomenduojame pasitikrinti ar teisingai nurodėte savo adresą bei telefono numerį. Kurjeriai prekes dažniausiai pristato darbo dienomis, darbo valandomis, taigi reikėtų nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo prekes būtų galima pristatyti darbo dienomis.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS

Atsiskaityti už įsigytas prekes galite: bankiniu pavedimu per SEB, Swedbank, DNB, Luminor, Nordea, PayPal sistemą arba atsiskaityti pristačius prekes – pasirinkus kurjerio pristatymą (grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele), pasirinkus LP Express pristatymo būdą (mokėjimo kortele).

 

PREKIŲ PRISTATYMAS KITAM ASMENIUI, KUOMET UŽ PREKĘ SUMOKATE JŪS

Jei už prekę sumokate Jūs, tačiau prekę norite pristatyti kitam asmeniui, spauskite „Siųsti prekes kitu adresu“ pasirinkdami pristatymo būdą ir įveskite asmens, kuriam pageidaujate, jog būtų pristatyta prekė, duomenis.

 

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI:

Prekes pristatome Lietuvoje per 1-3 d. d., užsienyje pristatymas trunka 7-14 d. Prekių į pašto skyriuose esančias pašto dėžutes (P.O. Box) nepristatome.

 

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Užsakymą atšaukti galite parašydami laišką į eprekyba@audimas.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Vadybininkas anuliuos Jūsų užsakymą ir pinigai bus grąžinti į Jūsų banko sąskaitą.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR NUSISKUNDIMAI

DĖMESIO! Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo bei reaguojant į Vyriausybės nutarimą dėl karantino paskelbimo visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, Audimo parduotuvės nuo kovo 16 d. iki kovo 30d. nedirbs. Jei prekę norite grąžinti ar pasikeisti, prašome ją siųsti adresu: Raudondvario pl. 80, Kaunas. Pretenziją dėl prekės kokybės bus galima pateikti pasibaigus karantino laikotarpiui. Kilus klausimams skambinkite tel. +37062078167 arba kreipkitės šiuo el. paštu: eparduotuve@audimas.lt Dėkojame už Jūsų supratingumą!

Tuo atveju, jei iš www.e-audimas.lt gauti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, galite grąžinti juos mums per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Grąžinti prekes galite bet kurioje firminėje Audimo parduotuvėje arba atsiųsti mums registruotu paštu: AB „Audimas", E-prekyba,  Raudondvario pl. 80, LT-47182 Kaunas.

Grąžinimas galimas tuo atveju, jei prekės nebuvo naudojamos, sugadintos, nėra praradusios prekinės išvaizdos, supakuotos originalioje pakuotėje, turi etiketes ir pirkimo dokumentus.

 

GRĄŽINANT PREKES SVARBU:

  • Tvarkingai ir sandariai supakuoti prekes, kad jos negalėtų iškristi ar būti pažeistos gabenimo metu;
  • Užpildyti prekių grąžinimo prašymo formą, kurią rasite savo siuntinyje. Grąžinimo formoje svarbu nurodyti grąžinimo priežastį bei savo banko sąskaitos numerį.
  • Ant siuntinio nurodyti grąžinimo adresą: AB „Audimas", E-prekyba, Raudondvario pl. 80, LT-47182 Kaunas.
  • Siuntą prašome siųsti registruotu paštu. Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

 

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Gavę grąžinamą prekę, grąžinsime pinigus per 14 dienų į prekių grąžinimo/keitimo formoje nurodytą banko sąskaitą AB Audimas įmonės vardu.

 

NETINKAMOS KOKYBĖS PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Tokiu atveju, jei prekė turi defektą arba užsakyme yra klaida (neteisingas dydis, spalva), taip pat jei Jums buvo pristatyta ne Jūsų užsakyta prekė, Jūs galite grąžinti prekę mums, atsižvelgiant į pristatymo būdus aprašytus aukščiau. Grąžinant brokuotas ar aprašymo neatitinkančias prekes, Jūs privalote grąžinimo prašyme nurodyti priežastį. Tokiu atveju mes garantuojame Jums sugrąžinti prekės grąžinimo išlaidas.

 

UŽKLAUSOS WWW.AUDIMAS.LT

Jei Jums kilo klausimų apie prekių užsakymą, turite kitų klausimų ir neradote atsakymo D.U.K, galite rašyti mums eprekyba@audimas.lt. Į užklausas, pateiktas savaitgaliais ar šventinėmis dienomis, atsakysime per 1 darbo dieną.