Apatinis trikotažas moterims

Filtrai

Lytis
Spalva
Dydis
Kategorija
Rinkiniai
Kelnaitės BELINDA 1 | Audimas Kelnaitės BELINDA 2 | Audimas Kelnaitės BELINDA 7,00 €
Kelnaitės IVI 1 | Audimas Kelnaitės IVI 2 | Audimas Paskutiniai dydžiai Kelnaitės IVI 7,00 €
Ekspertiškumas

Prie kiekvieno mūsų parduodamo apatinio trikotažo gaminio aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjui telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas apatinio trikotažo dydis jam yra tinkamas.

Apatinį trikotažą reikėtų skalbti vadovaujantis gaminio etiketėje esančia informacija. Apatinį trikotažą galima skalbti neaukštoje, 30 °C, temperatūroje nenaudojant jokių balikių, galinčių negrįžtamai sugadinti gaminius.

Apatinį trikotažą reikėtų prižiūrėti vadovaujantis gaminio etiketėje esančia informacija. Apatinį trikotažą galima skalbti neaukštoje, 30 °C, temperatūroje nenaudojant jokių balikių, galinčių negrįžtamai sugadinti gaminius. Apatiniam trikotažui netinkamas sausas valymas ir negalimas būgninis džiovinimas. Aukščiausia galima lygintuvo pagrindo temperatūra – 110 °C.

Kategorijos aprašymas
Apatinis trikotažas vyrams ir moterims, nors ir išoriškai nepastebimas, tiesiogiai liečiasi prie odos, todėl yra labai svarbi bet kurios kasdienės aprangos dalis. Tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas, ypač užsiimant aktyvia veikla, suteikia maksimalų komfortą ir leidžia pasitikėti savimi net ir sudėtingose situacijose. Dėl šių priežasčių apatinį trikotažą reikėtų rinktis kruopščiai.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientėms siūlo platų bei nuolat atnaujinamą apatinio trikotažo pasirinkimą. Mūsų asortimente atrasite įvairių dydžių, spalvų ir kt. apatines kelnaites bei liemenėles, skirtas patogiam laisvalaikiui bei puikiai tinkančias kasdienai. Dėl gamyboje naudojamo natūralaus ir sintetinio pluoštų derinio, AUDIMAS apatinis trikotažas nedirgina odos, yra pralaidus orui ir patvarus.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS apatinis trikotažas, sportinės liemenėlės bei laisvalaikio ir sportinė apranga pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį judėti laisvai. Be to, AUDIMAS moteriškas apatinis trikotažas yra lengvai prižiūrimas.
Taupančioms laiką, AUDIMAS apatinis trikotažas internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų apatinio trikotažo pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.