Pateikus užsakymą iki 12 val., ZITICITY kurjeris siuntą į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą pristatys ŠIANDIEN arba kitos darbo dienos vakare! Daugiau informacijos čia >
Informacija klientui

GRĄŽINIMO INSTRUKCIJA

Grąžinti galite visas AUDIMO elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo (išskyrus apatinį trikotažą, kojines bei daugkartinio naudojimo kaukes) (Mažmeninės prekybos taisyklės, II-asis skyrius, I-asis skirsnis).

Grąžinti internetu pirktą prekę galite užpildę elektroninę prekės grąžinimo formą savo pirkėjo paskyroje.

Į savo pirkėjo paskyrą galite patekti vienu iš šių būdų:

1) jei esate registruotas pirkėjas, prisijunkite prie savo Pirkėjo paskyros.

2) jei esate neregistruotas pirkėjas, turite užsiregistruoti: www.audimas.lt svetainės viršuje, dešinėje pusėje spauskite "žmogeliuko" ikonėlę, tuomet apačioje "Susikurk paskyrą". Užsiregistruokite vesdami užsakyme naudotą elektroninio pašto adresą ir tada prisijunkite (per užsakymo patvirtinimo el.laišką, kurį gavote po užsakymo atlikimo elektroniniu paštu).

DĖMESIO: jei vienu metu grąžinate du ar daugiau užsakymų, kiekvieno užsakymo pakuotę registruokite atskirai, kad turėtų atskirą siuntos etiketę su unikaliu siuntos numeriu.

Grąžinimai patvirtinami per 1 d.d.

 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
 • prekė turi būti nesugadinta; 
 • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); 
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos (pvz.: striukė su kelioniniu maišeliu, rankšluostis su maišeliu);
 • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).
 • supakuokite siuntą, pagal pateiktus išmatavimus 35cm x 61cm x 17,5cm.
 • Kaip teisingai supakuoti siuntą skaitykite čia

Siunčiamoje siuntoje turi būti:

 • prekės (su etiketėmis ir tvarkingai supakuotos).

Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžinsime siuntėjui.

 

Pasirinkite Jums patogų prekių grąžinimo būdą:

Per LP EXPRESS savitarnos terminalą – paprastai ir greitai.

 • Prisijunkite prie savo www.audimas.lt paskyros "Mano užsakymuose" suraskite užsakymą/prekę, kurią norite grąžinti ir  spauskite mygtuką „Grąžinti prekes“ ir baikite pildyti grąžinimą užpildant reikalingus duomenis.
 • Užpildžius ir patvirtinus grąžinimo formą sistema sugeneruos terminalo siuntos kodą, kuris bus reikalingas siuntos talpinimui terminale. Siuntos kodas Jums bus atsiųstas el.paštu.
 • Suruoštą siuntą nuneškite į LP Express terminalą ir sekdami nurodymus terminalo ekrane patalpinkite siuntą.
 • Atvykus prie bet kurio terminalo reikia jo ekranėlyje pasirinkti „Siųsti siuntą“, įvesti siuntos registravimo metu iš el. parduotuvės gautą siuntos kodą ir atsispausdinti siuntos grąžinimo lipduką. Ant siuntos užklijavus lipduką reikia jį nuskenuoti ir, terminalo durelėms automatiškai atsivėrus, įdėti siuntą į terminalą.
 • Kai siunta pasieks sandėlį ir bus apžiūrėta - gausite patvirtinimo laišką.
 • Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienų nuo tos dienos, kai prekės pristatytos į Audimas sandėlį. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Tokiu atveju prekių pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.
 • Kaip išsiųsti siuntą žiūrėkite vaizdo įrašą čia

Prekių grąžinimas bet fizinėje AUDIMAS parduotuvėje - (galimybė karantino metu GALIMA tik Raudondvario pl. 80, Kaunas I - V 10:00 - 18:30,VI 10:00 - 15:30):

 • Prekių grąžinimas fizinėje Audimas parduotuvėje – nemokamas.
 • Grąžinimas priimamas tik užpildžius el. formą ir pateikus supakuotas prekes bei grąžinimo užsakymo numerį.
 • Piniginės lėšos bus grąžinamos pavedimų į nurodytą banko sąskaitą, arba grynaisiais pinigais (jei tokiu būdu buvo apmokėtas užsakymas. Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienų nuo tada kai gauname grąžinamą siuntą į sandėlį).

Prekių grąžinimas iš užsienio:

Prekių grąžinimas iš užsienio yra pirkėjų atsakomybė. Grąžinti galima išsiuntus pakuotę registruotu paštu su siuntos sekimo numeriu. Norėdami grąžinti ar pakeisti prekes, užpildykite grąžinimo paraiškos formą, pateiktą kartu su prekėmis. Grąžinamas prekes ir prašymo formą prašome siųsti adresu: Raudondvario pl. 80, LT-47182, Kaunas, Lietuva. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, išskyrus atvejus, kai ji grąžinama dėl gamybos defektų. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje (ši dalis netaikoma, jei grąžinama prekė yra brokuota). Prekė turi būti nenaudota, o prekinė išvaizda nepažeista (t.y. tvarkingos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.).

Kilus papildomiems klausimams - kreipkitės į klientų aptarnavimą:

Tel: +370 687 66130, +370 698 21665, +370 620 78167 (Susisiekite nuo 9:00-18:00)
El. paštas: eparduotuve@audimas.lt