NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

GRĄŽINIMAS

Nemokamai grąžinti galite visas AUDIMO elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo datos (išskyrus apatinį trikotažą, kojines) (Mažmeninės prekybos taisyklės, II-asis skyrius, I-asis skirsnis).

Prekių grąžinimo būdai:

LP EXPRESS savitarnos terminalu – paprastai, greitai ir nemokamai.

 • Prisijunkite prie savo www.audimas.lt paskyros ir skiltyje ,,Mano užsakymai" suraskite prekę, kurią norite grąžinti, ir spauskite mygtuką „Grąžinti prekes“ bei baikite pildyti grąžinimą užpildydami reikalingus duomenis.
  Jei esate neregistruotas pirkėjas, turite užsiregistruoti.

 

Užpildę savo paskyroje grąžinimą, gausite patvirtinimo laišką dėl gauto grąžinimo prašymo. Per 1 d. d. Jūsų prašymas bus peržiūrėtas ir tada gausite el. laišką su grąžinamos siuntos numerio kodu, kuris bus reikalingas siuntos talpinimui terminale.

Atvykus prie bet kurio LP EXPRESS terminalo:

 1. Paštomato ekrane pasirinkite „Siųsti" ir tada „Internetu registruota siunta“;
 2. Įveskite el. paštu gautą siuntos kodą;
 3. Atsispausdinkite siuntos grąžinimo lipduką;
 4. Užklijuokite ant siuntos lipduką, nuskenuokite brūkšninį kodą, įdėkite siuntą į atsidariusį skyrelį;
 5. Jei siunta netelpa į atsidariusį skyrelį, neuždarius jo durelių, spauskite paštomato ekrane - pakeisti dydį ir pasirinkite reikiamą paštomatinės dėžutės dydį;
 6. Netinkamą skyrelį uždarykite, automatiškai atsidarys kitas pasirinkto dydžio skyrelis;
 7. Įdėkite siuntą į atsidariusį skyrelį ir uždarykite dureles.

Kai į sandėlį gausime grąžinamą siuntą, Jus informuosime atskiru el. laišku per 3-7 d.d.

Prekių grąžinimas fizinėse AUDIMO parduotuvėse.

 • Prisijunkite prie savo www.audimas.lt paskyros ir skiltyje ,,Mano užsakymai" suraskite prekę, kurią norite grąžinti, ir spauskite mygtuką „Grąžinti prekes“ bei baikite pildyti grąžinimą užpildydami reikalingus duomenis. Pasirinkite prekių grąžinimas „Artimiausias LP EXPRESS terminalas“.
  Jeigu esate neregistruotas pirkėjas, turite užsiregistruoti.

Supakavę siuntą, grąžinkite ją į bet kurią AUDIMAS parduotuvę (visų AUDIMAS parduotuvių adresus rasite čia: https://www.audimas.lt/apie-mus/musu-parduotuves/).
Pardavėjoms/konsultantėms Jums reikės pasakyti grąžinimo numerį su „R“ raide, kurį matysite prisijungę prie savo audimas.lt paskyros.

 • Piniginės lėšos bus grąžinamos pavedimų į nurodytą banko sąskaitą (pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo datos, kai grąžinama siunta yra pristatyta į sandėlį).

Pabrėžiame, kad grąžinimas priimamas tik užpildžius audimas.lt paskyroje grąžinimą ir pateikus supakuotas prekes bei grąžinimo užsakymo numerį parduotuvės darbuotojui (-ai) (su „R“ raide kurį matysite prisijungę prie savo audimas.lt paskyros). Grąžinimo formoje bet kokiu atveju turite pasirinkti grąžinimo būdą "Artimiausias LP Express terminalas".

 

 • Grąžinimai patvirtinami per 1 d.d.
 • Pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienų nuo tos dienos, kai prekės pristatytos į Audimas sandėlį. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Tokiu atveju prekių pristatymo išlaidos nėra kompensuojamos.

 

SVARBU: Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
 • prekė turi būti nesugadinta;
 • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos (pvz.: striukė su kelioniniu maišeliu, rankšluostis su maišeliu);
 • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).
 • Kaip teisingai supakuoti siuntą:

 • Siunčiamoje siuntoje turi būti prekės su etiketėmis ir tvarkingai supakuotos.

Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžinsime siuntėjui.

 

Prekių grąžinimas iš užsienio

 • Prekių grąžinimas iš užsienio yra pirkėjų atsakomybė. Klientas apmoka už siuntimo išlaidas pats. Grąžinti galima išsiuntus pakuotę registruotu paštu su siuntos sekimo numeriu. Norėdami grąžinti ar pakeisti prekes, užpildykite grąžinimo paraiškos formą, pateiktą kartu su prekėmis. Grąžinamas prekes ir prašymo formą prašome siųsti adresu: Raudondvario pl. 80, LT-47182, Kaunas, Lietuva. Grąžinama prekė turi būti nenaudota, išskyrus atvejus, kai ji grąžinama dėl gamybos defektų. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje (ši dalis netaikoma, jei grąžinama prekė yra brokuota). Prekė turi būti nenaudota, o prekinė išvaizda nepažeista (t.y. tvarkingos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.).

 

Kilus papildomiems klausimams - kreipkitės į klientų aptarnavimą:

Tel: +370 620 78167 (Susisiekite darbo dienomis nuo 9:00-18:00)

El. paštas: [email protected]