Pirštinės

Filtrai

Spalva
Dydis
Kategorija
Kaina
Rinkiniai
Daugiafunkcinės Polartec Power Stretch pirštinės 1 | Audimas Daugiafunkcinės Polartec Power Stretch pirštinės 2 | Audimas Daugiafunkcinės Polartec Power Stretch pirštinės 39,90 €
Kategorijos aprašymas

 

Pirštinės – vienas svarbiausių aksesuarų atvėsus orams. Vyriškos pirštinės ir moteriškos pirštinės ne tik neleidžia rankoms sušalti, tačiau taip pat dažnai tampa šaltojo sezono aprangos dalimi. Specialios paskirties pirštinės, pavyzdžiui, slidinėjimo pirštinės, ne tik apsaugo nuo šalčio, bet taip pat ir nuo vėjo bei kritulių. Siekiant užtikrinti, kad pirštinės atliktų praktinę funkciją, jas svarbu pasirinkti atsižvelgiant į planuojamos veiklos pobūdį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo platų bei nuolat atnaujinamą vyriškų ir moteriškų pirštinių pasirinkimą. Mūsų asortimente – šiltos, lengvos, gerai sugeriančios ir išgarinančios drėgmę, kūno temperatūrą reguliuojančios ir leidžiančios odai kvėpuoti daugiafunkcinės pirštinės bei kitos funkcionalios pirštinės, atitinkančios kiekvieno poreikius. Be to, AUDIMAS pirštinės pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir lengva priežiūra: jas galima skalbti įprasta skalbimo mašina nustačius neaukštą temperatūrą.
Taupantiems laiką, pirštinės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų ir nuolat atnaujinamą pirštinių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.