Ambasadoriai

 

 

AURIMAS VALUJAVIČIUS

Keliautojas

„10-oji mano gyvenimo kelionė, o kartu ir didžiausias gyvenimo iššūkis – skirtas paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines. Tai – itin reikšmingas įvykis Lietuvai, todėl man buvo labai svarbu šios kelionės metu dėvėti tai, kas reprezentuoja mūsų šalį su nepalaužiama dvasia ir didele širdimi – nacionalinio prekės ženklo kuriamą lietuvišką atributiką. Džiaugiuosi, kad pasiūlydamas funkcionalią ir itin patvarią „Nacionalinės kolekcijos“ aprangą kelionei, AUDIMAS pasirūpino mano komfortu ir pasiruošimu bet kokioms oro sąlygoms jos metu. Dar daugiau, esu laimingas, kad su generaliniu savo kelionės partneriu puoselėjame tas pačias vertybes – siekiame saugoti lietuvišką istorinę ir kultūrinę atmintį bei perduoti ją ateities kartoms.“

VYTENĖ BELECKĖ

Tinklininkė

„Visų pirma - vertinu, jog tai yra lietuviškas prekinis ženklas. Didžiuojuosi dėvėdama savo šalyje sukurtus drabužius. AUDIMAS ambasadorystė man didelis pasididžiavimas, nes mano asmeninės vertybės ir gyvenimo būdas itin glaudžiai susijęs su šio prekinio ženklo vertybėmis. Jaučiuosi visiškai savimi, kai dėviu sportinę ar laisvalaikio aprangą, nes didžiąją gyvenimo dalį leidžiu gyvendama aktyviai ir nevaržomai."

 

ALEKSANDRAS SOROKINAS

Ilgų nuotolių bėgikas

"Visų pirma, AUDIMAS yra kokybės sinonimas, o tai man vienas svarbiausių faktorių, renkantis aprangą. Kadangi esu ultramaratonininkas, varžybose kartais tenka bėgti net ir keletą parų, todėl labai didelį dėmesį skiriu būtent kokybei. Antras svarbus faktorius – atstovaujant Lietuvai varžybose dėvėti lietuvišką produkciją. Trečias faktorius – komanda. Komandinis darbas suvienija ir iškylant sunkumams padeda suprasti, kad esi ne vienas. Tad dalyvaujant varžybose žinau, kad šalia manęs stovi ir mane palaiko visa AUDIMAS komanda."

AGNĖ DZERANOVA

Sporto entuziastė

„Mano pirmiesiems AUDIMAS rūbams (slidinėjimo aprangai) yra daugiau nei 15 metų ir aš vis dar sėkmingai juos nešioju žiemą eidama dūkti su savo 3 vaikais ant kalno ar kitaip aktyviai leidžiant laisvalaikį. Ir tai apie AUDIMAS rūbų tvarumą ir kokybę pasako itin daug! O man būti ne tik vieno iš AUDIMAS ambasadorių žmona, bet ir pačiai prisijungti prie šios komandos - didelė garbė ir įvertinimas! Nors nesu sporto trenerė, bet su sporto rūbais praleidžiu didžiąją dalį savo dienos! Ir labai džiaugiuosi, kad AUDIMAS randu ne tik tai, kuo galiu patogiai apsirengti sporto salėje, bet ir pasipuošti laisvalaikiu."

MARIUS STANIULIS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man didžiulė garbė bei įvertinimas būti AUDIMAS ambsadorių gretose. Lietuvybė, kokybė, paprastumas. Visiškas džiaugsmas dėvėti drabužius, kurie nevaržo, o tik sustiprina mano judėjimo laisvę bei puošia dienas."

 

MIRETA JURGELEVIČIŪTĖ

Diskgolfo žaidėja

„Atstovaujant Lietuvai būti apsirengusiai lietuviško prekinio žeklo kūryba yra nepaprastas jausmas. Taip pat nėra nieko geriau, kai prekinis ženklas leidžia ne tik mėgautis sporto šaka nepaisant koks metų laikas būtų už lango, bet ir stilingai bei jaukiai jaustis - studijose, šventėje, atostogose, ar svarbiame susitikime. Tad džiaugiuosi būdama AUDIMAS ambasadore ir galinti šiomis mintimis dalintis su žmonėmis, kurie myli kokybę, aktyvų laisvalaikį bei lietuvišką kūrybą."

ALANAS DZERANOVAS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man patinka dirbti su AUDIMAS prekės ženklu, nes visada norėjau, kad kokybiškas sportas ir laisvalaikis būtų ranka pasiekiamas, be to, didžiuojuosi būdamas lietuviškos kokybės dalimi.“