NEMOKAMAS grąžinimas per 30 dienų. Daugiau informacijos čia >

 

 

 

AURIMAS VALUJAVIČIUS

Keliautojas

„10-oji mano gyvenimo kelionė, o kartu ir didžiausias gyvenimo iššūkis – skirtas paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines. Tai – itin reikšmingas įvykis Lietuvai, todėl man buvo labai svarbu šios kelionės metu dėvėti tai, kas reprezentuoja mūsų šalį su nepalaužiama dvasia ir didele širdimi – nacionalinio prekės ženklo kuriamą lietuvišką atributiką. Džiaugiuosi, kad pasiūlydamas funkcionalią ir itin patvarią „Nacionalinės kolekcijos“ aprangą kelionei, AUDIMAS pasirūpino mano komfortu ir pasiruošimu bet kokioms oro sąlygoms jos metu. Dar daugiau, esu laimingas, kad su generaliniu savo kelionės partneriu puoselėjame tas pačias vertybes – siekiame saugoti lietuvišką istorinę ir kultūrinę atmintį bei perduoti ją ateities kartoms.“

 

 

VYTENĖ BELECKĖ

Tinklininkė

„Visų pirma - vertinu, jog tai yra lietuviškas prekinis ženklas. Didžiuojuosi dėvėdama savo šalyje sukurtus drabužius. AUDIMAS ambasadorystė man didelis pasididžiavimas, nes mano asmeninės vertybės ir gyvenimo būdas itin glaudžiai susijęs su šio prekinio ženklo vertybėmis. Jaučiuosi visiškai savimi, kai dėviu sportinę ar laisvalaikio aprangą, nes didžiąją gyvenimo dalį leidžiu gyvendama aktyviai ir nevaržomai."

 

 

ALANAS DZERANOVAS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man patinka dirbti su AUDIMAS prekės ženklu, nes visada norėjau, kad kokybiškas sportas ir laisvalaikis būtų ranka pasiekiamas, be to, didžiuojuosi būdamas lietuviškos kokybės dalimi.“

 

 

KAROLĖ VIRBICKAITĖ

Tinklininkė

„Kodėl man patinka AUDIMAS? Pirmiausia, drabužių kokybė! Didžiosios dalies rūbų nesinori nusiimti! Patogumas ir medžiaga visuomet tobulai suderinti kartu su išvaizda. Pasirodžius kiekvienai naujai kolekcijai, labai nekantrauju ir tą pačią dieną bėgu į parduotuvę.
Esant blogai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją pataisyti. Esant gerai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją palaikyti."

 

 

MARIUS STANIULIS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man didžiulė garbė bei įvertinimas būti AUDIMAS ambsadorių gretose. Lietuvybė, kokybė, paprastumas. Visiškas džiaugsmas dėvėti drabužius, kurie nevaržo, o tik sustiprina mano judėjimo laisvę bei puošia dienas."

 

 

ALEKSANDRA SOŠENKO

Buvusi dviratininkė, moters fizinio aktyvumo specialistė

„Dar būdama visai jauna dviratininke svajojau užsidėti AUDIMAS rinktinės aprangą. Kokio neapsakomo grožio ji buvo. Subtili, stilinga, prabangi. Baigus profesionalaus sporto karjerą mano vienas pirmiausių darbo pokalbių buvo būtent su AUDIMAS prekės ženklu. Darbo negavau, bet šiandien esu jų ambasadorė. Esu laiminga galėdama atstovauti lietuvių prekinį ženklą, kuris visada tobulėja ir ieško geriausių sprendimų komfortui laisvalaikio bei sporto metu. AUDIMAS yra mano kasdienybė ir visada jaučiuosi patogiai, užtikrintai ir žinoma, gražiai."

 

 

MIRETA JURGELEVIČIŪTĖ

Diskgolfo žaidėja

„Atstovaujant Lietuvai būti apsirengusiai lietuviško prekinio žeklo kūryba yra nepaprastas jausmas. Taip pat nėra nieko geriau, kai prekinis ženklas leidžia ne tik mėgautis sporto šaka nepaisant koks metų laikas būtų už lango, bet ir stilingai bei jaukiai jaustis - studijose, šventėje, atostogose, ar svarbiame susitikime. Tad džiaugiuosi būdama AUDIMAS ambasadore ir galinti šiomis mintimis dalintis su žmonėmis, kurie myli kokybę, aktyvų laisvalaikį bei lietuvišką kūrybą."

 

 

AGNĖ DZERANOVA

Sporto entuziastė

„Mano pirmiesiems AUDIMAS rūbams (slidinėjimo aprangai) yra daugiau nei 15 metų ir aš vis dar sėkmingai juos nešioju žiemą eidama dūkti su savo 3 vaikais ant kalno ar kitaip aktyviai leidžiant laisvalaikį. Ir tai apie AUDIMAS rūbų tvarumą ir kokybę pasako itin daug! O man būti ne tik vieno iš AUDIMAS ambasadorių žmona, bet ir pačiai prisijungti prie šios komandos - didelė garbė ir įvertinimas! Nors nesu sporto trenerė, bet su sporto rūbais praleidžiu didžiąją dalį savo dienos! Ir labai džiaugiuosi, kad AUDIMAS randu ne tik tai, kuo galiu patogiai apsirengti sporto salėje, bet ir pasipuošti laisvalaikiu."