Kuprinės ir krepšiai

Filtrai

Spalva
Dydis
Kategorija
Kaina
Rankinė per petį 1 | Audimas Rankinė per petį 2 | Audimas Rankinė per petį 35,90 €
Kuprinė žygiams 1 | Audimas Kuprinė žygiams 2 | Audimas -40 % Kuprinė žygiams 59,90 € 99,90 € Žemiausia kaina 59,90 €
Vidutinio dydžio kuprinė 1 | Audimas Vidutinio dydžio kuprinė 2 | Audimas Vidutinio dydžio kuprinė 69,90 €
Kategorijos aprašymas

 

Kuprinės moterims ir vyrams – neatsiejamas aktyvaus laisvalaikio atributas. Renkantis kuprines, labai svarbu atkreipti dėmesį į jų savybes, pavyzdžiui, praktiškumą ir funkcionalumą. Vyriškos ir moteriškos kuprinės turėtų būti patogios naudoti, nevarginti nugaros, turėti funkcionalių kišenių viduje ir išorėje bei pasižymėti kitais privalumais. Dėl šių priežasčių kuprinių pasirinkimui verta skirti didesnį dėmesį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius bei aksesuarus veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo puikiomis savybėmis pasižyminčius vyriškų bei moteriškų kuprinių modelius. Mūsų asortimente – įvairių dydžių kuprinės, puikiai tinkančios naudoti ne tik aktyviam laisvalaikiui, bet ir kasdienai. AUDIMAS kuprinės sukurtos atsižvelgiant į patogumą, funkcionalumą bei praktiškumą. Kuprinių medžiagos yra padengtos DWR (angl. Durable Water Repellent) apdaila, todėl medžiagos atstumia vandens lašelius ir nesugeria purvo, be to, šis lengvai nusivalo. Kuprinės yra lengvos, todėl nereikia jaudintis dėl papildomo nereikalingo svorio, kuris itin aktualus žygio metu
Taupantiems laiką, kuprinės internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų ir nuolat atnaujinamą kuprinių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.