Apatinis trikotažas vyrams

Filtrai

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.
Ekspertiškumas

Prie kiekvieno mūsų parduodamo apatinio trikotažo gaminio aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjui telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas apatinio trikotažo dydis jam yra tinkamas.

Apatinį trikotažą reikėtų skalbti vadovaujantis gaminio etiketėje esančia informacija. Apatinį trikotažą galima skalbti neaukštoje, 30 °C, temperatūroje nenaudojant jokių balikių, galinčių negrįžtamai sugadinti gaminius.

Apatinį trikotažą reikėtų prižiūrėti vadovaujantis gaminio etiketėje esančia informacija. Apatinį trikotažą galima skalbti neaukštoje, 30 °C, temperatūroje nenaudojant jokių balikių, galinčių negrįžtamai sugadinti gaminius. Apatiniam trikotažui netinkamas sausas valymas ir negalimas būgninis džiovinimas. Aukščiausia galima lygintuvo pagrindo temperatūra – 110 °C.

Kategorijos aprašymas
Kaip ir apatinis trikotažas moterims, taip ir vyrams, nors ir nepastebima, tačiau yra labai reikšminga bet kurios kasdienės aprangos dalis. Apatinis trikotažas tiesiogiai liečiasi prie odos, todėl svarbiausios savybės, kuriomis jis turėtų pasižymėti, – patogumas, komfortas ir švelnumas. Apatinio trikotažo vyrams, kaip ir kitų drabužių, pasirinkimui verta skirti ypatingą dėmesį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo platų bei nuolat atnaujinamą apatinio trikotažo pasirinkimą. Mūsų asortimente atrasite įvairių dydžių, stilių, spalvų ir kt. apatines kelnaites, puikiai tinkančias ne tik kasdienai, bet ir sportui ar aktyviam laisvalaikiui. AUDIMAS apatinis trikotažas vyrams, dėl gamyboje naudojamo natūralaus medvilnės ir sintetinio pluoštų derinio, nedirgina odos bei yra švelnus jai, taip pat yra pralaidus orui ir patvarus. Be to, apatinis trikotažas yra pagamintas naudojant besiūlę technologiją, todėl idealiai priglunda prie kūno ir apsaugo odą nuo nutrynimo.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS apatinis trikotažas, kaip ir kita laisvalaikio bei sportinė apranga, pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį judėti laisvai. Be to, AUDIMAS vyriškas apatinis trikotažas yra lengvai prižiūrimas: jį galima skalbti nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą.
Taupantiems laiką, AUDIMAS apatinis trikotažas internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų apatinio trikotažo vyrams pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.