NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

 

Gruodis – malonaus priešventinio šurmulio metas. Tai ne tik laikas, kai kartu su šeima puošiame žaliaskares eglutes, ieškome pačių skaniausių pyragų receptų, bet ir galvojame, kaip šiemet Kalėdų rytą nustebinsime mums brangius žmones. Tiesa, kalėdinių dovanų paieškos neretai tampa nelengva užduotimi: juk norisi, kad gavėjas, išpakavęs dovaną, pasipuoštų plačia šypsena. AUDIMAS komanda dalijasi 5 jaukių ir praktiškų dovanų idėjomis, kurios tikrai pradžiugins Jūsų mylimus žmones.

 

Dovanų rinkinys: kepurė ir šalikas

Kepurė ir šalikas – dovanos idėja, kuri neabejotinai užima aukščiausias pozicijas kalėdinių dovanų sąrašuose. Šie aprangos aksesuarai – puiki dovanos idėja žmonėms, vertinantiems praktiškas dovanas. Kepurės ir šaliko komplektas ne tik jaukiai šildys žiemą, bet ir kitais sezonais, kai oro temperatūra nukrinta. Be to, kepurė ir šalikas yra viena universaliausių dovanų, kadangi tinka artimiesiems, draugams, tiek vyrams, tiek moterims.

Šį sezoną AUDIMAS savo klientams siūlo naujieną – specialiai dovanoti sukomplektuotus kepurės ir šaliko rinkinius su puikiomis savybėmis pasižyminčia merino vilna. Merino vilna – tai iš merinosų avių gaunama vilna, kuri yra kur kas minkštesnė ir švelnesnė už kitų avių vilną. Dėl šios priežasties gaminiai su merino vilna nedirgina bei neerzina net ir jautrios odos. Kepurės ir šalikai, kaip ir kiti drabužiai su merino vilna, leidžia kūnui kvėpuoti, apsaugo nuo vėjo, palaiko pastovią kūno temperatūrą, šildo vėsią dieną ir vėsina, kai oro temperatūra aukšta, taip pat greitai išgarina drėgmę ir nekaupia jos viduje.

Rinkinių asortimente atrasite įvairių spalvų, dizainų gaminius vyrams ir moterims su merino vilna, todėl pagal poreikį galėsite išrinkti geriausią dovaną savo mylimam žmogui. Jūsų patogumui, kiekvienas kepurės ir šaliko rinkinys yra supakuotas kaip dovana, tad jį beliks tik padėti po eglute ir laukti Kalėdų. Visus kepurės ir šaliko rinkinius galite apžvelgti bei įsigyti čia – https://www.audimas.lt/katalogas/rinkiniai/.


Žiūrėti

Nacionalinės kolekcijos gaminiai su lietuviška atributika

Tarp savo draugų bei artimųjų turite užkietėjusį krepšinio sirgalių? O gal Jūsų pažįstamų rate yra bėgikas, kiekvienais metais susukantis ne vieną kilometrą tarptautinėse bėgimo varžybose? Būtent šiems bei kitiems žmonėms, kurie daug keliauja ir nori parodyti savo kilmę, taip pat palaikantiems savo šalies sportininkus, drabužiai ir aksesuarai su lietuviška atributika – unikali ir praktiška dovana.

,,Iš kur esi, tegul žino visi“ – tai AUDIMAS nacionalinės kolekcijos šūkis, įprasminantis kiekvieno iš mūsų meilę Lietuvai, kuri vienija mus kad ir kur bebūtume. Mūsų nacionalinės kolekcijos gaminiai su lietuviška atributika – puiki dovana savo tėvynės fanams. AUDIMAS internetinėje ir fizinėse parduotuvėse – platus drabužių su lietuviška atributika pasirinkimas: striukės, džemperiai, marškinėliai ir daugybė kitų. Mūsų siūlomi drabužiai yra ne tik išskirtinio dizaino, tačiau taip pat praktiški ir funkcionalūs. Neabejojame, kad nacionalinės kolekcijos gaminių asortimente atrasite dovaną, kuri padės nustebinti kiekvieną, kuris myli savo šalį!


Žiūrėti

AUDIMAS dovanų kuponai

Dovanų kuponai – visada puiki dovanos idėja. Ir nors anksčiau buvo manoma, kad dovanų kuponas įteikiamas tada, kai nėra ką padovanoti, šiandien tai nėra tiesa. Kartu su kuponu, gavėjas taip pat gauna dovanų ir galimybę išsirinkti tai, ko iš tiesų nori ar ko jam reikia.

Padovanokite savo mylimiems žmonėms pasirinkimo džiaugsmą! Įsigykite skirtingos vertės AUDIMAS dovanų kuponą bei leiskite brangiems žmonėms patiems išsirinkti reikiamą drabužį ar aksesuarą iš plataus bei nuolat atnaujinamo AUDIMAS gaminių asortimento.


Žiūrėti

 

Dar daugiau dovanų idėjų savo šeimai bei draugams atrasite mūsų internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse parduotuvėse. Kviečiame apsilankyti bei išrinkti jaukias, šiltas bei praktiškas dovanas savo brangiems žmonėms.