Maudymosi kostiumėliai moterims

Filtrai

Spalva
Dydis
Lytis
Kaina
Sensitive maudymosi kostiumelis 1 | Audimas Sensitive maudymosi kostiumelis 2 | Audimas Naujiena Sensitive maudymosi kostiumelis 69,90 €
Margintos maudymosi kelnaitės 1 | Audimas Margintos maudymosi kelnaitės 2 | Audimas -90 % Margintos maudymosi kelnaitės 2,90 € 29,90 € Žemiausia kaina 2,90 €
Ekspertiškumas

Prie kiekvieno mūsų parduodamo maudymosi kostiumėlio aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjui telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas maudymosi kostiumėlio dydis jam yra tinkamas.

Maudymosi kostiumėlį visais atvejais rekomenduojama prižiūrėti vadovaujantis gaminio priežiūros etiketėje esančia gamintojo informacija. Vis tik yra keletas priežiūros taisyklių, kurias naudinga žinoti siekiant išsaugoti patrauklią maudymosi kostiumėlio išvaizdą ilgą laiką.
Po kiekvieno maudymosi kaip galima greičiau išskalaukite savo maudymosi kostiumėlį po drungnu vandeniu. Maudymosi kostiumėlį rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą ir švelnų režimą. Skalbiant maudymosi kostiumėlius, negalima naudoti jokių baliklių, kurie gali negrįžtamai sugadinti gaminius. Stenkitės niekada nepalikti drėgno savo maudymosi kostiumėlio, susukto į rankšluostį. Nusausinkite maudymosi kostiumėlį sausu rankšluosčiu ir palikite kabėti ten, kur nėra tiesioginių saulės spindulių – taip drabužis išdžius greičiau. Taip pat verta žinoti, kad daugeliui maudymosi kostiumėlių netinkamas būgninis džiovinimas.

Maudymosi kostiumėliai dažniausiai siuvami iš poliamido ir elastano.

Kategorijos aprašymas
Maudymosi kostiumėliai – vienas svarbiausių šiltojo sezono atributų. Maudymosi kostiumėliai moterims reikalingi ne tik vandenyje, bet ir deginantis saulėje ar tiesiog aktyviai leidžiant laiką, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio tinklinį. Dėl šios priežasties maudymosi kostiumėlių pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientėms siūlo platų bei nuolat atnaujinamą dviejų dalių, vientisų maudymosi kostiumėlių, taip pat sportinių maudymosi kostiumėlių pasirinkimą, tinkančių maudynėms ar aktyviam laisvalaikiui prie vandens. Mūsų asortimente atrasite skirtingų dydžių, spalvų, dizainų maudymosi kostiumėlius, kurie neabejotinai taps neatsiejama Jūsų vasaros sezono ar atostogų dalimi.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS maudymosi kostiumėliai, kaip ir marškinėliai, tamprės bei kita laisvalaikio ir sportinė apranga, pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį judėti laisvai. Be to, AUDIMAS maudymosi kostiumėliai yra ne tik funkcionalūs, bet ir lengvai prižiūrimi.
Taupančioms laiką, AUDIMAS lietuviški maudymosi kostiumėliai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų maudymosi kostiumėlių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.