Filtrai

Lytis
Spalva
Dydis
Kategorija
Kaina
Rinkiniai
Sportinė Liemenėlė 1 | Audimas Sportinė Liemenėlė 2 | Audimas Paskutiniai dydžiai -40 % Sportinė Liemenėlė 17,90 € 29,99 € Žemiausia kaina 17,90 €
Tvirtai krūtinę prilaikanti sportinė liemenėlė 1 | Audimas Tvirtai krūtinę prilaikanti sportinė liemenėlė 2 | Audimas -57 % Tvirtai krūtinę prilaikanti sportinė liemenėlė 29,90 € 69,90 € Žemiausia kaina 29,90 €
Ekspertiškumas

Atsižvelgdamos į fizinę veiklą, kuria užsiimate, rinkitės skirtingo palaikymo sportinę liemenėlę. Lengvo palaikymo, judesių nevaržančios sportinės liemenėlės labiausiai tinka žemo aktyvumo treniruotėms, pavyzdžiui, pilatesui, jogai ir kt. Vidutinio palaikymo sportines liemenėles rekomenduojama rinktis vidutinio intensyvumo treniruotėms, pavyzdžiui, bėgimui. Itin aktyvioms, pavyzdžiui, ištvermės reikalaujančioms arba intervalinėms treniruotėms, reikėtų rinktis stipraus palaikymo sportines liemenėles.

Sportinė liemenėlė turėtų būti prižiūrima vadovaujantis gaminio etiketėje esančia informacija. Sportinę liemenėlę rekomenduojama skalbti po kiekvienos treniruotės. Sportines liemenėles rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą ir švelnų režimą. Skalbimo metu nereikėtų naudoti jokių baliklių, nes jie gali negrįžtamai pakeisti sportinės liemenėlės išvaizdą. Verta žinoti, kad daugeliui sportinių liemenėlių netinkamas sausas valymas. Sportines liemenėles reikėtų džiovinti padėjus jas ant plokščio paviršiaus, pavyzdžiui, džiovinimo lentos, ant rankšluosčio.

Prie kiekvienos mūsų parduodamos sportinės liemenėlės aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjai telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas sportinės liemenėlės dydis jai yra tinkamas.

Kategorijos aprašymas
Sportinės liemenėlės – viena svarbiausių sportinės aprangos dalių tiek profesionalioms sportininkėms, tiek mėgėjiškai užsiimančioms bet kokia aktyvia veikla. Sportinės liemenėlės reikalingos tam, kad prilaikytų kūtinę atliekant funkcinius pratimus, bėgiojant ar užsiimant bet kokiu kitu sportu, jos taip pat suteikia maksimalų komfortą bei leidžia laisvai judėti. Dėl šių priežasčių sportinės liemenėlės, kaip ir tamprės, marškinėliai ar kiti sportiniai drabužiai, turėtų būti pasirenkamos atsakingai.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientėms siūlo platų bei nuolat atnaujinamą sportinių liemenėlių pasirinkimą. Mūsų asortimente atrasite įvairių dydžių, modelių bei skirtingo prilaikymo sportines liemenėles moterims, kurios užtikrina maksimalų patogumą užsiimant bet kokia sporto šaka. AUDIMAS sportinės liemenėlės, kaip ir kita sportinė apranga, – nevaržančios judesių bei pasiūtos iš medžiagų, kurios greitai sugeria ir išgarina drėgmę bei gerai išlaiko savo formą. Be to, AUDIMAS sportinės liemenėlės puikiai priglunda prie kūno ir yra malonios dėvėti.
Taupančioms laiką, sportinės liemenėlės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite itin platų ir nuolat atnaujinamą sportinių liemenėlių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.