NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Išpardavimas

Filtrai

Spalva
Dydis
Kategorija
Lytis
Kaina
Bėgimo tamprės 1 | Audimas Bėgimo tamprės 2 | Audimas -50 % Bėgimo tamprės 34,90 € 69,90 € Žemiausia kaina 34,90 €
Kategorijos aprašymas

Tamprės – vienas universaliausių drabužių, dėvimas ne tik sportuojant ar užsiimant bet kokia kita aktyvia veikla, tačiau daugelio vyrų vis dažniau pasirenkamas ir kaip labai patogi aprangos dalis, nevaržanti judesių. Dėl šios priežasties tamprių pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo platų bei nuolat atnaujinamą tamprių sportui ir laisvalaikiui bei žieminių tamprių su merino vilna pasirinkimą. Mūsų asortimente atrasite skirtingų dydžių, ilgių, spalvų, dizainų vyriškas tampres, kurios leis jaustis laisvai bei nevaržomai bėgiojant, treniruojantis salėje ar užsiimant bet kokia kita aktyvia veikla.

Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS tamprės, kaip ir kita sportinė apranga bei laisvalaikio drabužiai, pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį laisvai judėti. Vyriškos tamprės pasiūtos iš elastingos, judesių nevaržančios medžiagos, kuri greitai sugeria ir išgarina drėgmę. Be to, AUDIMAS tamprės pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir lengva priežiūra: jas galima skalbti įprasta skalbimo mašina nustačius neaukštą temperatūrą

Taupantiems laiką, tamprės internetu – greitas ir patogus būdas apsipirkti. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite itin platų ir nuolat atnaujinamą tamprių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.