NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Maudymosi apranga vyrams

Filtrai

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.
Ekspertiškumas

Prie kiekvieno mūsų parduodamo maudymosi kostiumėlio aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjui telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas maudymosi kostiumėlio dydis jam yra tinkamas.

Maudymosi kostiumėlį visais atvejais rekomenduojama prižiūrėti vadovaujantis gaminio priežiūros etiketėje esančia gamintojo informacija. Vis tik yra keletas priežiūros taisyklių, kurias naudinga žinoti siekiant išsaugoti patrauklią maudymosi kostiumėlio išvaizdą ilgą laiką.
Po kiekvieno maudymosi kaip galima greičiau išskalaukite savo maudymosi kostiumėlį po drungnu vandeniu. Maudymosi kostiumėlį rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą ir švelnų režimą. Skalbiant maudymosi kostiumėlius, negalima naudoti jokių baliklių, kurie gali negrįžtamai sugadinti gaminius. Stenkitės niekada nepalikti drėgno savo maudymosi kostiumėlio, susukto į rankšluostį. Nusausinkite maudymosi kostiumėlį sausu rankšluosčiu ir palikite kabėti ten, kur nėra tiesioginių saulės spindulių – taip drabužis išdžius greičiau. Taip pat verta žinoti, kad daugeliui maudymosi kostiumėlių netinkamas būgninis džiovinimas.

Maudymosi kostiumėliai dažniausiai siuvami iš poliamido ir elastano.

Kategorijos aprašymas
Vyriška maudymosi apranga, kaip ir maudymosi kostiumėliai moterims, – viena svarbiausių šiltojo sezono dalių. Maudymosi apranga vyrams yra reikalinga ne tik maudantis ar deginantis, bet ir tiesiog aktyviai leidžiant laiką, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio badmintoną. Dėl šios priežasties maudymosi aprangos pasirinkimui tikrai verta skirti dėmesį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo platų bei nuolat atnaujinamą vyriškos maudymosi aprangos pasirinkimą. AUDIMAS maudymosi glaudės vyrams puikiai tiks tiek maudynėms, tiek ir aktyviam laisvalaikiui prie vandens. Mūsų asortimente atrasite skirtingų dydžių, spalvų, dizainų maudymosi glaudes vyrams, taip pat maudymosi kostiumėlius moterims, kurie neabejotinai taps neatsiejama Jūsų vasaros sezono ar atostogų garderobo dalimi.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS maudymosi apranga, kaip ir džemperiai, kelnės bei kita laisvalaikio ir sportinė apranga, pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį judėti laisvai. Be to, AUDIMAS maudymosi apranga – maudymosi glaudės, sportiniai maudymosi kostiumėliai ir kt. – yra ne tik funkcionali, bet ir lengvai prižiūrima: ją galima skalbti nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą.
Taupantiems laiką, AUDIMAS vyriška maudymosi apranga ir maudymosi kostiumėliai moterims internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų maudymosi aprangos pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.