NEMOKAMAS grąžinimas per 30 dienų. Daugiau informacijos čia >

Maudymosi apranga vyrams

Filtrai

Spalva
Dydis
Kategorija
Lytis
Kaina
Maudymosi glaudės 1 | Audimas Maudymosi glaudės 2 | Audimas -30 % Maudymosi glaudės 18,13 € 25,90 €
Maudymosi glaudės 1 | Audimas Maudymosi glaudės 2 | Audimas -30 % Maudymosi glaudės 18,13 € 25,90 €
Daugiafunkciniai paplūdimio šortai 1 | Audimas Daugiafunkciniai paplūdimio šortai 2 | Audimas -30 % Daugiafunkciniai paplūdimio šortai 34,93 € 49,90 €
Ekspertiškumas

Prie kiekvieno mūsų parduodamo maudymosi kostiumėlio aprašymo yra pateikiama DYDŽIŲ LENTELĖ, kurioje yra nurodyti tikslūs drabužio išmatavimai centimetrais. Pirkėjui telieka pasimatuoti ir įsitikinti, kad pasirinktas maudymosi kostiumėlio dydis jam yra tinkamas.

Maudymosi kostiumėlį visais atvejais rekomenduojama prižiūrėti vadovaujantis gaminio priežiūros etiketėje esančia gamintojo informacija. Vis tik yra keletas priežiūros taisyklių, kurias naudinga žinoti siekiant išsaugoti patrauklią maudymosi kostiumėlio išvaizdą ilgą laiką.
Po kiekvieno maudymosi kaip galima greičiau išskalaukite savo maudymosi kostiumėlį po drungnu vandeniu. Maudymosi kostiumėlį rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą ir švelnų režimą. Skalbiant maudymosi kostiumėlius, negalima naudoti jokių baliklių, kurie gali negrįžtamai sugadinti gaminius. Stenkitės niekada nepalikti drėgno savo maudymosi kostiumėlio, susukto į rankšluostį. Nusausinkite maudymosi kostiumėlį sausu rankšluosčiu ir palikite kabėti ten, kur nėra tiesioginių saulės spindulių – taip drabužis išdžius greičiau. Taip pat verta žinoti, kad daugeliui maudymosi kostiumėlių netinkamas būgninis džiovinimas.

Maudymosi kostiumėliai dažniausiai siuvami iš poliamido ir elastano.