NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Kokias medžiagas naudojame AUDIMAS drabužių gamyboje?

Ar dažnai atkreipi dėmesį į gaminio praktiškumą ir funkcionalumus, kai renkiesi drabužius? Būtent šioms savybėms skiriame didžiausią dėmesį: kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl mūsų gaminiai pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie poreikį judėti laisvai. Drabužių gamyboje taip pat naudojame aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina, kad gaminiai tarnaus ilgai. Skaityk toliau, jei nori sužinoti daugiau informacijos apie AUDIMAS drabužių gamyboje naudojamas medžiagas bei jų funkcionalumus.

Organinė šukuotinė medvilnė – minkštas, švelnus ir patvarus natūralus pluoštas

Medvilnė (angl. cotton) – tai ilgaamžis, natūralus pluoštas, pasižymintis minkštumu, patogumus ir švelnumu kūnui. Medvilnė greitai sugeria drėgmę bei yra pralaidi orui, todėl leidžia kūnui kvėpuoti. Šukuotinė medvilnė nuo tradicinės skiriasi tuo, jog yra ypač minkšta, nes iš jos pašalinti trumpesni plaušeliai, paliekant tik ilgiausius. Šukuotinė medvilnė yra švelnesnė, stipresnė, atsparesnė dilimui ir labiau blizga, nei tradicinė medvilnė. Organinė medvilnė (angl. organic cotton) yra medvilnės rūšis, auginama naudojant mažesnį poveikį aplinkai darančias žaliavas ir metodus. Ekologiškos gamybos sistemos veikia papildant ir palaikant dirvožemio derlingumą, nenaudojant toksiškų pesticidų ir trąšų, mažinant vandens naudojimą bei kuriant biologiškai įvairų ūkį.

Šio sezono pavasario kolekciją papildėme puikiomis savybėmis pasižyminčios organinės šukuotinės medvilnės marškinėliais, džemperiais ir kelnėmis. Pavasario kolekcijos asortimente – nacionalinės kolekcijos marškinėliai, atsegamas medvilninis džemperis, medvilninės siaurėjančios kelnės ir kiti drabužiai vyrams ir moterims su organine medvilne, puikiai tinkami dėvėti aktyviam laisvalaikiui bei kasdienai.

Polartec® – termoreguliacinėmis ir kitomis funkcionaliomis savybėmis pasižyminčios medžiagos

Polartec – tai pažangiausias šių laikų funkcionalių medžiagų gamintojas. Šis prekinis ženklas pirmasis sukūrė puikiomis savybėmis pasižymintį flisą ir šiandien siūlo daugiau nei 300 skirtingų medžiagų, kurios išlaiko šilumą, reguliuoja kūno temperatūrą, išgarina drėgmę ir užtikrina komfortą užsiimant bet kokia aktyvia veikla. Polartec® medžiagų pasirinkimas – itin platus: pradedant nuo ypač lengvų, skirtų apatiniam sluoksniui bei marškinėliams, iki viršutinio sluoksnio fliso.

AUDIMAS drabužių gamyboje naudojame kelias skirtingomis savybėmis pasižyminčias Polartec® medžiagas: Polartec® 100 Series, Polartec® Micro Series, Polartec® Thermal Pro, Polartec® Power Dry ir Polartec® Power Stretch.

Polartec® 100 Series flisas – tai iš perdirbtų PET plastikinių butelių pagamintas originalus techninis flisas. Polartec® 100 Series flisiniai drabužiai yra švelnūs, šilti, patogūs, lengvi, itin laidūs orui ir greitai džiūstantys. AUDIMAS asortimentą papildo funkcionalus Polartec 100 Series flisinis džemperis moterims ir vyrams, kuris ne tik pasižymi puikiomis, flisui būdingomis, savybėmis, bet taip pat yra itin lengvas (drabužis sveria vos 300 g). Šis flisinis džemperis puikiai tiks tiek ilgam žygiui, tiek aktyviam laisvalaikiui gamtoje bet kokiu oru.

Polartec® Micro Series flisas pasižymi tokiomis pačiomis savybėmis, kaip ir Polartec® 100 Series flisas. Pagrindiniai skirtumai tarp šių dviejų medžiagų – Polartec® Micro Series flisas yra ypatingai švelnus bei plonas, o Polartec® 100 Series flisas – šiltesnis ir storesnis. AUDIMAS asortimente rasite Polartec® Micro Series flisinį džemperį vyrams ir moterims, kuris puikiai tiks žygiams ar  aktyviam laisvalaikiui.

 

Polartec® Thermal Pro flisas nesivelia, yra itin šiltas, funkcionalus bei itin patvarus. Šios medžiagos siuvimo sandara užtikrina puikų šilumos bei svorio santykį. AUDIMAS savo klientams siūlo funkcionalų Polartec Thermal Pro flisinį džemperį vyrams ir moterims, kuris sušildys, kai vėsu, ir padės išlikti sausiems gausiau prakaituojant. Šis drabužis – idealus pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui žiemą, kai oro sąlygos dažnai būna nenuspėjamos.

 

Polartec Thermal Pro Flisinis džemperis 1 | Audimas Polartec Thermal Pro Flisinis džemperis 2 | Audimas Apranga žygiams Polartec Thermal Pro Flisinis džemperis 129,00 €
Polartec 100 Series flisinis džemperis 1 | Audimas Polartec 100 Series flisinis džemperis 2 | Audimas Apranga žygiams Polartec 100 Series flisinis džemperis 99,00 €

PrimaLoft® pašiltinimas – itin šiltas bei atsparus vandeniui

Primaloft – tai pažangių medžiagų technologijų lyderis, gaminantis tvarius sintetinius pašiltinimus. PrimaLoft® pašiltinimas yra pagamintas iš ypač smulkių pluoštų, kurie yra atsparūs vandeniui ir bet kokiai kitai drėgmei bei išlaiko net iki 96 % šilumos net ir esant atšiaurioms ir drėgnoms oro sąlygoms. Drabužiai su PrimaLoft® pašiltinimu, gavę drėgmės, labai greitai išdžiūsta. PrimaLoft® pašiltinimai yra naudojami drabužiams ir įrangai, skirtai šaltoms ir drėgnoms oro sąlygoms, gaminti.

AUDIMAS internetinėje ir fizinėse parduotuvėse galite įsigyti funkcionalius viršutinius drabužius vyrams ir moterims – lengvą pūkinę striukę ir lengvą pūkinę liemenę su PrimaLoft® RISE užpildu. Šios striukės ir liemenės ypatingos tuo, jog, nors ir yra lengvos, užtikrina šilumą permainingais orais, o WR (Water Repellent – vandens nubėgimo) apdaila apsaugo nuo lengvo lietaus ir sniego. Viršutinių drabužių kritinėse zonose – apykaklėje, pečių ir kt. srityse – naudojamas PrimaLoft® RISE užpildas, dėl kurio, gaudamos daugiausiai drėgmės, jos gali greičiau išdžiūti ir neskleisti nemalonaus kvapo.

Lengva pūkinė striukė 1 | Audimas Lengva pūkinė striukė 2 | Audimas Apranga žygiams Lengva pūkinė striukė 199,00 €
Lengva pūkinė liemenė 1 | Audimas Lengva pūkinė liemenė 2 | Audimas Apranga žygiams Lengva pūkinė liemenė 149,00 €

Thermore EVOdown®  – šiltas sintetinis pašiltinimas, šiluma prilygstantis pūkams

Thermore EVOdown® – tai švelnus sintetinis pašiltinimas, kuris savo šiluma prilygsta pūkams ir leidžia kūnui kvėpuoti. Šis pašiltinimas yra ypač minkštas, patvarus, lengvai prižiūrimas ir net po daugelio skalbimų lieka nepakitęs. Svarbi Thermore EVOdown® savybė – speciali apdaila, kuri stabdo pluošto migraciją į paviršių. Thermore EVOdown® užpildas yra tvarus, kadangi yra pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų (PET vandens butelių). Vienos striukės pašiltinimui pagaminti gali reikėti iki 10-ies butelių.

Šio sezono AUDIMAS naujiena moterims ir vyrams – lengva striukė su Thermore pašiltinimu ir lengva liemenė su Thermore pašiltinimu. Šios striukės ir liemenės ne tik puikiai šildo, bet ir yra minkštos bei lengvos. Viršutiniai drabužiai turi vandenį atstumiančią apdailą, kuri apsaugo nuo lengvo lietaus ar dulksnos. Striukes ar liemenes ypač patogu pasiimti su savimi keliaujant: jos supakuojamos į nedidelį maišelį, neužima daug vietos, o, ištraukus jas iš maišelio, nereikia lyginti.

Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas Paskutiniai dydžiai Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 99,90 €
Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 79,90 €
Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 99,90 €
Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas -40 % Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 47,94 € 79,90 € Žemiausia kaina 47,94 €

AUDIMAS laisvalaikio apranga – aktyviam laiko leidimui lauke bet kokiu oru

Ieškote ne tik stilingai atrodančių, prie skirtingų aprangų lengvai priderinamų, tačiau taip pat ir praktiškų bei funkcionalių drabužių? Apsilankykite fizinėse AUDIMAS parduotuvėse bei internete www.audimas.lt: čia atrasite iš puikiomis savybėmis pasižyminčių medžiagų pagamintus drabužius komfortiškam aktyviam laisvalaikiui gamtoje bet kokiu oru. Jau greitai šio sezono AUDIMAS pavasario kolekcijos asortimentą papildysime naujais gaminiais, kurie suteiks galimybę atrasti drabužius pagal kiekvieno poreikius.