Kalėdinės dovanos

 

Žiema tik įsibėgėja, šventės jau čia pat, o mintyse sukasi tie patys klausimai – kaip gi pasiruošti Kalėdoms? Ką padėti po eglute?... AUDIMAS šiais metais kviečia stabtelėti akimirkai, atsipūsti ir iš lėto žengti lengvu šokio žingsneliu link artėjančių švenčių. Juk žiema tai šokis! Apsidairius pastebi, kad žiema yra kupina šokį priminančių judesių – lėtas it valsas snaigių leidimasis, ritmingas sniego girgždėjimas tau po kojomis ar grakštus čiuožimas ant užšalusio ežero. Šių metų AUDIMAS žiemos kolekcijos ambasadoriai - Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius puikiai žino, kas yra šokis šaltoje aplinkoje. Tai, ką šokėjai perteikia ir išreiškia ant ledo yra kupina aistros, emocijų, gilaus jausmingo žvilgsnio ir šiltų prisilietimų. Visa tai sukuria stiprų tarpusavio ryšį, kuris leidžia siekti aukštų rezultatų bei garsinti Lietuvos vardą visame pasaulyje. Tad, kviečiame kiekvieną atrasti savo aktyvaus laisvalaikio šokį ir pasidalinti šiltomis emocijomis šaltą žiemą su kitais!

Jau esi pasiruošęs? Puiku! O, kaip gi tavo draugas ar artimasis? Žemiau Tau esame pateikę ir keletą dovanų idėjų, kurios pradžiugins mylimajį šventinį Kalėdų rytą:

 

 

  • Merino vilnos drabužiai – Iš Merino pagaminti rūbai ne tik puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, bet ir greitai garina drėgmę. Ši natūrali medžiaga, turinti antibakterinių savybių, neleidžia įvairiems kvapams bei nešvarumams įsigerti į dėvimą drabužį. Lyginant su tradicine avies vilna, merinas yra kur kas malonesnis odai bei nesukelia erzinančio niežulio. Tokiomis savybėmis pasižyminti apranga suteiks maksimalų komforto jausmą žiemiškų pramogų metu. O ar žinojai, kad šios medžiagos gaminius renkasi ir A. Reed bei S. Ambrulevičius?
  • Sportinė apranga– Tai aprangos kolekcija, kuri puikiai tinka aktyviam laisvalaikiui ar intensyvioms treniruotėms. Varžybų pasiruošimui Alisson Reed ir Saulius Ambrulevičius renkasi sportinės aprangos gaminius, nes jie nevaržo judesių, greitai džiūva ir yra lengvai prižiūrimi. Jei artimasis pasidalino savo naujais sportiniais tikslais, tai ši apranga bus puiki dovana, kuri užtikrins maksimalų komfortą jų siekime.

  • Nacionalinė kolekcija – Kiekvieno apšilimo metu Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius renkasi dėvėti Nacionalinės kolekcijos aprangą, o tam yra dvi priežastys. Pirmiausia, ši apranga pasižymi funkcionalumu reikalingu aktyviai veiklai, yra patogi bei nevaržo judesių. Antra, tai kolekcija sukurta remiantis mūsų šalies motyvais ir spalvomis, kas puikiai reprezentuoja Lietuvą tarptautinėje arenoje. Tai nuostabi dovana žmogui, kuris dažnai keliauja, palaiko savo šalies sportininkus ir nori skleisti Lietuvos vardą visame pasaulyje.

  • Pūkiniai gaminiai – Pūkinės striukės ir paltai suteiks visokeriopą šilumos jausmą šaltomis žiemos dienomis ir leis jaustis maksimaliai patogiai aktyvaus laisvalaikio metu. Mūsų gaminiai su pūkais turi RDS sertifikatą, kuris užtikrina, kad su antimis ir žąsimis yra elgiamasi humaniškai: plunksnos nepešamos, o surenkamos joms nusiplunksnavus. Tai galėtų būti praktiška ir prasminga dovana draugui ar artimajam.

  • Žiemos aksesuarai – Paimi artimą už rankos, o ji visuomet šalta? O gal dažnai skundžiasi, kad šalta? Išrink jam patogias pirštines, minkštą šaliką ar kepurę iš mūsų plataus asortimento ir mėgaukitės šiluma drauge.

  • Dovanų kuponas - O jei vis tik po ilgų svarstymų sunku išrinkti tinkamiausią aprangą ar jos detalę, tuomet siūlome įsigyti AUDIMAS dovanų kuponą! Leiskite savo mylimiausiems patiems išsirinkti Kalėdinę dovaną iš mūsų plataus asortimento.