Šiemet AUDIMAS per Šv. Kalėdas kviečia dovanoti jaukumą bei šilumą

Žiemos švenčių maratonui daugelis pradedame ruoštis dar rudenį ir vis svarstome, kaipgi šiemet pradžiuginti savo šeimą, draugus ir artimuosius. Nenuostabu – juk siekiame išrinkti unikalias bei pačias geriausias dovanas savo brangiausiems. Šiemet AUDIMAS kviečia dovanoti jaukumą ir šilumą.

Jauku, kai šilta - taip pavadinta viena iš AUDIMAS žiemos kolekcijos kampanijų. O kas gali būti jaukiau nei šilti, minkšti ir švelnūs drabužiai? AUDIMAS prekių asortimentą papildėme išskirtinių savybių turinčios merino vilnos kolekcija, kurioje – merino vilnos marškinėliai vyrams ir moterims, taip pat merino vilnos aksesuarai (kepurės, pirštinės, šalikai, kojinės ir kt.) bei kiti drabužiai su merinu. Merino vilnos drabužiai – jaukios, funkcionalios bei praktiškos dovanos, puikiai tinkančios bet kokio amžiaus jūsų artimiesiems. Taip pat merino gaminiai ypatingai pradžiugins aktyvų laisvalaikį mėgstančius žmones – jie puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros yra laidūs orui ir nesukelia diskomforto net ir po itin aktyvios veiklos lauke.

 

Jau pradedantiems žvalgytis prasmingų bei praktiškų dovanų idėjų, siūlome apsilankyti internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse AUDIMAS parduotuvėse. Čia atrasite ne tik stilingų bei funkcionalių drabužių, bet ir platų įvairiausių aksesuarų pasirinkimą pagal kiekvieno poreikius: sportinius krepšius, rankšluosčius ir kt. Taip pat siūlome įsigyti ir AUDIMAS dovanų kuponą bei taip suteikti galimybę savo mylimiausiems patiems išsirinkti reikiamą drabužį  ar aksesuarą iš plataus mūsų asortimento.

Išrinkite tobuliausią dovaną savo svarbiausiam žmogui! O svarstantiems, kokius gaminius geriausia įsigyti, mūsų konsultantai visada patars bei padės atrasti reikiamą prekę.

 

Kalėdinių dovanų idėjos 

 

 

Daugiau apie Merino vilnos gaminius bei kitas praktiškas dovanų idėjas Kalėdoms skaityk mūsų tinklaraštyje. 

 

Sunku išsirinkti ką padovanoti šeimos nariui, antrai pusei ar draugui/ei ? Rinkis 10 Eur, 20 Eur, 50 Eur ar 100 Eur vertės dovanų kuponus ir nustebink juos!

Dovanų kuponas atsiunčiamas iš karto sėkmingai atlikus apmokėjimą.