AUDIMAS kepuraičių su AURIMO VALUJAVIČIAUS parašu konkurso taisyklės

 

 1. Šios AUDIMAS kepuraičių su AURIMO VALUJAVIČIAUS parašu konkurso (“Konkursas”) taisyklės (“Taisyklės”) nustato Konkurso vykdymo, laimėtojų išaiškinimo ir laimėtų prizų perdavimo tvarką.
 2. Konkursą organizuoja UAB „Audimas Brand“ (“Konkurso organizatorius”).
 3. Konkursas vykdomas nuo 2023 m. birželio 26 d. ir vyksta iki 2023 m. birželio 29 d. 22.00 val. (imtinai).
 4. Konkurso dalyviais yra „Audimas“ prekių už ne mažesnę nei 99,00 EUR (įsk. PVM) sumą „Audimas“ fizinėse parduotuvėse (fizinių parduotuvių sąrašą žr. taisyklių pabaigoje) Lietuvoje nuo 2023 m. birželio 26 d. iki 2023 m. birželio 29 d. 22.00 val. įsigijęs asmuo, kuris šių prekių už nurodytą sumą įsigijimą patvirtinantį kasos kvitą iki 2023 m. birželio 29 d. 22.00 val. atsiuntė el. p. adresu [email protected]. Konkurso dalyviu bus laikomas ir asmuo vienu el. p. laišku pateikęs kelis aukščiau šiame punkte nurodytus reikalavimus atitinkančių prekių „Audimas“ kasos kvitus, jei tokių kasos kvitų bendra suma yra ne mažesnė nei 99,00 EUR (įsk. PVM). Konkurse negalima dalyvauti „Audimas“ internetinėje parduotuvėje įsigytų „Audimas“ prekių įsigijimo dokumentų pagrindu. Dalyvauti Konkurse gali tik vyresni nei 14 metu amžiaus asmenys. Konkurse negali dalyvauti Konkurso organizatoriaus, UAB „Audimas Supply“, AB „Audimas“, UAB „Audimo turtas“ darbuotojai, jų šeimos nariai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), broliai, seserys ir jų sutuoktiniai, sutuoktinis, sutuoktinio tėvai).
 5. Konkurso dalyvis, atsiųsdamas Konkurso organizatoriui Taisyklių 4 p. sąlygas atitinkantį kasos čekį, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis susipažino ir įsipareigojo jų laikytis.
 6. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
 7. Konkurso prizas yra „Audimas“ kepuraitė su AURIMO VALUJAVIČIAUS parašu. Konkurso prizas į pinigus nekeičiamas. Konkurso organizatorius nekompensuoja jokių Konkurso dalyvio ar laimėtojo patirtų su dalyvavimu Konkurse susijusių išlaidų.
 8. Dvidešimt Konkurso dalyvių bus pripažinti laimėtojais burtų keliu. Laiminguosius atrinks Konkurso organizatorius. Apie laimėjimą Konkurso organizatorius informuos Konkurso laimėtoją asmeniškai elektroniniu paštu 2023 m. birželio 30 d. Konkurso laimėtojo asmens duomenys nebus skelbiami viešai. Konkurso laimėtojas bus kviečiamas sudalyvauti Aurimo Valujavičiaus valties „Lituanica“ parplaukimo renginyje 2023 m. liepos 1 d. Kauno Jachtklube (adresas: Kauno ,,Žalgirio" jachtklubas. R. Kalantos g. 124, Kaunas) ir renginio metu atsiimti laimėtą prizą. Jei Konkurso laimėtoja(s) prizo negalėtų atsiimti 2023 m. liepos 1 d. renginyje Kauno Jachtklube, prizas laimėtojui bus išsiųstas Konkurso jo(s) nurodytu adresu.
 9. Konkurso laimėtojas asmeniškai atsako už savo saugumą Aurimo Valujavičiaus valties „Lituanica“ parplaukimo renginyje 2023 m. liepos 1 d. Kauno Jachtklube
 10. Konkurso organizatorius pasilieka teisę vienašališkai be išankstinio Konkurso dalyvio įspėjimo pašalinti iš Konkurso bet kurį Konkurso dalyvį, dėl kurio Konkurso organizatoriui kyla įtarimų dėl bet kokio Konkurso dalyvio nesąžiningumo dalyvaujant Konkurse ar atitikimo Taisyklių reikalavimams. Sprendimas dėl Konkurso dalyvio dalyvavimo Konkurse ar jo pašalinimo iš Konkurso, dėl Konkurso dalyvio atrinkimo laimėtoju yra galutinis ir neginčijamas ir jokių pretenzijų Konkurso organizatorius dėl to nepriima.
 11. Konkurso organizatorius pasilieka teisę bet kada vienašališkai be išankstinio Konkurso dalyvio įspėjimo keisti ar papildyti šias Taisykles, o prireikus gali sustabdyti arba atšaukti Konkursą. Dalyvaudamas Konkurse, Konkurso dalyvis patvirtina, kad šie Konkurso organizatoriaus veiksmai nėra ir nebus laikomi sukeliančiais bet kokių nuostolių Konkurso dalyviui.
 12. Tapdamas Konkurso dalyviu, asmuo patvirtina, kad yra informuotas ir žino, kad jo asmens duomenys (vardas, pavardė, el.p. adresas, kasos kvito duomenys, laiško duomenys, prizo pristatymo vietos adresas (renkamas tik negalint prizo atsiimti renginyje)) sutarties, sudarytos su Konkurso organizatoriumi pagal šias Taisyklių sąlygas, vykdymo pagrindu, būtų Konkurso organizatoriaus, kaip duomenų valdytojo, tvarkomi Konkurso vykdymo tikslu Taisyklėse nurodytu Konkurso vykdymo metu ir 1 mėnesį po visų Konkurso prizų laimėtojų paskelbimo dienos šiose Taisyklėse ir Konkurso organizatoriaus asmens duomenų tvarkymo taisyklėse numatyta tvarka. Nurodyti Konkurso dalyvio asmens duomenys yra būtini Konkurso organizavimui, be šių duomenų Konkurso dalyvis negalės būti Konkurso organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti Konkurse.
 13. Konkurso laimėtojas informuojamas, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama, o renginio užfiksuota medžiaga, kurioje gali būti ir Konkurso laimėtojo atvaizdas, gali būti paviešinta audimas.lt tinklapyje, socialinių tinklų paskyrose ir/ar žiniasklaidoje Konkurso organizatoriaus teisėto intereso viešinti savo veiklą ir produktus pagrindu.
 14. Konkurso dalyvis audimas.lt privatumo politikoje (https://www.audimas.lt/informacija-klientui/privatumo-politika/) numatyta tvarka gali raštu kreiptis į Konkurso organizatorių ir pareikalauti įgyvendinti duomenų subjekto teises. Konkurso dalyvis informuojamas, kad iki Konkurso pabaigos pateikęs reikalavimą Konkurso organizatoriui sustabdyti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą Konkurse ir neturinčiu galimybės laimėti Konkurso prizą. Toks Konkurso dalyvio pasitraukimas iš Konkurso neturės įtakos iki atitinkamo minėto Konkurso dalyvio reikalavimo pateikimo Konkurso organizatoriaus jau atliktam Konkurso dalyvio asmens duomenų tvarkymui ir tokio tvarkymo pasekmėms.
 15. Šios Taisyklės viešai skelbiamos audimas.lt svetainėje. Papildoma informacija apie Konkursą teikiama el. paštu: [email protected].
 16. ,,Audimas‘‘ fizinių parduotuvių sąrašas:

Audimo parduotuvė: Raudondvario pl. 80, Kaunas;

PC „Akropolis“: K. Mindaugo pr. 49, Kaunas;

PC „Mega“: Islandijos pl. 32, Kaunas;

PC „Akropolis“: Ozo g. 25, Vilnius;

PC „Vilnius Outlet“: Vytauto Pociūno g. 8, Pilaitė, Vilnius;

PC OUTLET PARK: Verkių g. 31C, Vilnius;

PC „Panorama“: Saltoniškių g. 9, Vilnius;

PC „MOLAS“: Taikos pr. 139, Klaipėda;

PC „Akropolis“: Taikos pr. 61, Klaipėda;

PC „RYO“: Savitiškio g. 61, Panevėžys;

PC „Akropolis“: Aido g. 8, Šiauliai;

„Maxima“: Santaikos g. 34, Alytus;

PC „Senukai“: Gedimino g. 44, Tauragė;

PC „Eifelis“: Ukmergės raj., Vidiškių sen., Dukstynos k., Vytauto g. 113, Ukmergė;

PC „Aušra“: Aušros g. 21, Utena.