Pateikus užsakymą iki 12 val., ZITICITY kurjeris siuntą į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą pristatys ŠIANDIEN arba kitos darbo dienos vakare! Daugiau informacijos čia >

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

3 BŪTINI TIKRO FANO ATRIBUTAI

Sportas vienija be galo daug žmonių, leidžia džiaugtis pergalėmis bei motyvuoja nesėkmėmis, kurios įkvepia ryžto naujiems tikslams. Turbūt nerastume kitos tokios srities, kuri būtų tokia svarbi tiek pačiam sportininkui, tiek žmonėms, kurie juos stebi ir palaiko. Nemažai sportininkų sutiks, kad vieni iš svarbiausių komandos narių yra sirgaliai - jie leidžia labiau pasitikėti savimi, dažnai įkvepia naujų jėgų, kai atrodo, jog jau viskas prarasta. Tikras fanas turi pasižymėti ištikimybe savo komandai arba konkrečiam sportininkui, aistra, atsidavimu, netgi sporto šakos išmanymu ir žiniomis. Tačiau be būtinos atributikos komandos palaikymas gali būti labai niūrus, ką jau kalbėti apie sukuriamą bendrą sirgalių atmosferą, kuri yra itin reikšminga sportininkams. Tad dalinamės būtiniausiais sporto aistruolių atributais, kurie padės parodyti meilę savo komandai. 

 

 

 

Išgirdus žodį „fanas“ dauguma pirmiausia pagalvoja apie įvairias skanduotes, būgnų gausmą ir kitus triukšmingus garsus. Juk sportininkai varžybų metu geriausiai girdi sirgalius – dainos ir skanduotės puikiai perduoda palaikymo žinutę, o kiti garsai, kuriuos skleisti padeda įvairūs instrumentai, gali blaškyti varžovus ir neleisti jiems susikaupti svarbiomis akimirkomis. Tad tikras fanas privalo ne tik žinoti bent kelias svarbiausias palaikymo skanduotes bei dainas, bet į varžybas turi pasiimti bent vieną triukšmingą aksesuarą – būgnus, pripučiamas lazdas, trimitus, vuvuzelas arba tarškynes. Šie instrumentai gali sukurti puikią palaikymo ir vienybės atmosferą, prireikus blaškyti varžovą, taip pat juos naudojant skanduotės skambės dar garsiau.

 

 

Turbūt niekas nesudvejos, kad vienas svarbiausių sporto aistruolių atributų yra valstybinė vėliava. Juk kaip dar aiškiau galima parodyti savo meilę šaliai bei jai atstovaujančiai komandai? Didelėse fanų tribūnose sirgaliai vieningai išskleidžia milžiniškas trispalves, kurios sukuria ypatingą palaikymo atmosferą ir tikrai nelieka nepastebėtos sportininkų, o mažesnės vėliavos ir vėliavėlės gali būti naudojamos individualiai kaip puiki įvaizdžio detalė. Kartais fano įvaizdžiui sukurti nereikia itin daug investicijų, užtenka tik vėliavos ant pečių ir tu jau pasiruošęs sportinio azarto kupinam vakarui su savo mylima komanda arba sportininku.

 

 

Norintiems dar ryškiau parodyti meilę savo šaliai ir ją atstovaujantiems sportininkams vien tik vėliavos neužteks – prireiks ir ryškesnių įvaizdžio detalių. Nacionalinė apranga yra itin universalus fano atributas, nes ji gali būti naudojama ne tik stebint varžybas ir palaikant sportininkus, bet ir kasdieną laisvalaikio metu ir net norint parodyti savo kilmę keliaujant užsienyje. Užtenka tik apsivilkti džemperį arba marškinėlius su valstybine simbolika ir tu jau gali aiškiai parodyti, kad esi savo šalies ir ją atstovaujančių sportininkų fanas.

 

Atsegamas tamprus medvilninis džemperis 69,90 €
-31 % Frotinis rankšluostis LIETUVA 68x130 cm 17,90 € 25,90 €
Funkcionali kepurė su snapeliu 17,90 €
Sportinės kojinės 5,90 €

Audimo Nacionalinėje kolekcijoje savo mylimiausius drabužius ras kiekvienas – mėgstantiems ryškiai parodyti savo meilę Lietuvai ir jos sportininkams galime pasiūlyti ryškiai žalios spalvos gaminius, o norintiems subtilesnio įvaizdžio puikiai tiks juodos, pilkos ir baltos spalvos gaminiai su smulkiomis, bet ryškiomis valstybinėmis detalėmis. Taip pat šį sezoną galime pasiūlyti ir specialų naują „batikos“ marginimą, kuris tikrai neleis likti nepastebėtiems. Audimo Nacionalinė kolekcija pirmiausia kviečia būti savo fanu, sirgti už savo pasiekimus, o tik po to palaikyti mylimus sportininkus. Būk savo fanas – savo šalies, komandos, sportininko ir savęs paties!

Nacionalinė kolekcija

Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
-31 % Frotinis rankšluostis LIETUVA 68x130 cm 17,90 € 25,90 €
Marginta vėjastriukė 119,00 €
Vidutinio dydžio sportinis krepšys 59,90 €
Atsegamas tamprus medvilninis džemperis 69,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Atsegamas tamprus džemperis medvilniniu vidumi 65,90 €
Funkcionali kepurė su snapeliu 17,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Atsegamas tamprus džemperis medvilniniu vidumi 65,90 €
Kepurė su snapeliu iš POPLIN medvilnės 17,90 €