6 patarimai, kaip pradėti Naujuosius su sportu ir nauja sportine apranga

Metų pabaigoje, tikriausiai, ne vienas susimąstome apie planus, tikslus bei pažadus Naujiesiems. Vieni užsibrėžiame tikslą perskaityti daugiau knygų, kiti – praleisti daugiau laiko su šeima, treti – pradėti sportuoti ar dažniau užsiimti aktyvia veikla. Tad dalinamės 6 patarimais, kurie padės Naujuosius pradėti aktyviai ir pasiekti visus šių metų sportinius tikslus.

  1. Atraskite savo mėgstamą sporto šaką

Nusprendus pradėti sportuoti, svarbiausia yra daryti tai, kas labiausiai patinka, kad pasirinkta aktyvi veikla teiktų malonumą ir džiugintų ilgą laiką. Vieniems patinka lieti prakaitą sporto salėje atliekant įvairius pratimus, kitiems – plaukioti baseine, bėgioti, žaisti futbolą, krepšinį ar pan. Vis tik jei sudėtinga nuspręsti iš karto, kokia aktyvi veikla Jums padės atsipalaiduoti ateityje, išbandykite kelias sporto šakas, kad atrastumėte tai, kas labiausiai patiks bei motyvuos siekti rezultatų.

  1. Užsibrėžkite konkretų tikslą ir jo siekite

Kad pasižadėjimas sau nuo Naujųjų pradėti sportuoti neliktų tik pažadu, užsibrėžkite aiškų tikslą ir jo siekite. Išsikeltas uždavinys sau neturėtų gerokai viršyti galimybių ribų, pavyzdžiui, jei nesate bėgimo entuziastas, nebūtina savęs priversti kasdien nubėgti po 10 km. Net ir pasiryžimas kiekvieną dieną bent po kelias valandas pasivaikščioti parke ar miške gali tapti ne tik puikiu stimulu siekti aukštesnių rezultatų sporte, bet ir pagerins nuotaiką, leis atsipalaiduoti bei užtikrins puikią savijautą.   

  1. Sportuodami nepersistenkite ir laikykitės režimo

Viena dažniausių pradedančiųjų sportuoti klaidų – netinkama treniruočių rutina. Pernelyg dažnas ir intensyvias treniruotes neretai lydi pervargimas, kuris ilgainiui tampa priežastimi atsisakyti sporto. Siekdami to išvengti, treniruokitės reguliariai, bet ne kasdien. Visai nesvarbu, kokią sporto rūšį pasirinksite: bėgimą, plaukimą, treniruotes sporto salėje ar kt. – po kiekvienos aktyvios veiklos svarbu organizmui leisti pailsėti bei atsistatyti fiziškai. Stenkitės kaitalioti treniruočių pobūdį bei intensyvumą ir skirkite pakankamai laiko poilsiui bei kokybiškam miegui – taip ne tik užtikrinsite gerą savijautą, bet ir neprarasite motyvacijos sportui.

 

  1. Pasirinkite sportui tinkamą vietą

Nusprendę pradėti sportuoti, pasirinkite tokią vietą, kuri Jums būtų patogi. Ir visai nesvarbu, ar tai bus sporto klubas, parkas, miškas ar pan. – svarbu tai, kad vien tik dėl sporto nereikėtų vykti į kitą miesto galą, kadangi tai gali greitai nuslopinti Jūsų motyvaciją sportui.

  1. Sportuokite drauge su kitais

Yra sakoma, jog vienas kovos lauke – ne karys. Šį populiarų posakį galime pritaikyti ir kalbėdami apie sportą. Žmonės dažniausiai jaučiasi stipresni būdami grupėje, kadangi su kitais gali pasidalinti mintimis, sunkumais, pasiekimais, taip pat pakalbėti apie tai, kas labiausiai patinka bei sekasi. Visi sportuojantys yra tarsi viena komanda, todėl ieškokite draugų, panašių į save, ir siekiančių tų pačių tikslų, kad sportuodami galėtumėte vienas kitą motyvuoti.

  1. Įsigykite naują sportinę aprangą

Tinkamai pasirinkta nauja sportinė apranga visuomet geriausiai įkvepia sportuoti. Tačiau, renkantis sportinę aprangą, svarbu atkreipti dėmesį į keletą pasirinkimo aspektų. Rinkitės tokią sportinę aprangą, kuri ne tik užtikrins maksimalų komfortą bet kokios aktyvios veiklos metu, bet ir padės siekti užsibrėžtų tikslų, nes ją dėvint jausitės ir atrodysite puikiai. Dar vienas praktiškas patarimas – naują sportinę aprangą įsigykite tik tuomet, kai tiksliai žinosite, kokia aktyvia veikla užsiimsite, kadangi tie patys drabužiai netinka skirtingoms sporto šakoms, pavyzdžiui: bėgimui skirta sportinė apranga ne visada tiks jogos treniruotėms.

AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam, sportiškam ir aktyviam žmogui, savo klientams siūlo funkcionalius bei praktiškus marškinėlius, tampres, džemperius, sportines liemenėles ir kitą sportinę aprangą, kuri neabejotinai atras vietą tiek sportininko, tiek aktyvaus laisvalaikio gerbėjo drabužinėje. AUDIMAS sportinės aprangos kolekcijos drabužiai ne tik nevaržo judesių bei leidžia laisvai judėti, bet ir pasižymi funkcinėmis savybėmis. Sportinė apranga taip pat greitai sugeria ir išgarina drėgmę.

Apsilankykite mūsų internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse bei atraskite sau tobulą bei asmeninius poreikius atitinkančią sportinę aprangą.

Sportinė apranga

-50 % Funkcionalūs marškinėliai 14,90 € 29,90 €
CONSCIOUS -60 % Trumpi marškinėliai SENSITIVE 15,90 € 39,90 €
-57 % Švelnūs modalo marškinėliai 12,90 € 29,90 €
-50 % Lengvi marškinėliai SENSITIVE 19,90 € 39,90 €
-40 % Funkcionalūs apatiniai šortai 22,90 € 37,90 €
CONSCIOUS -30 % Lengva vėjastriukė 69,90 € 99,90 €
-29 % 3/4 ilgio funkcionalios tamprės 19,90 € 27,90 €
-57 % Švelnūs modalo marškinėliai 12,90 € 29,90 €
-40 % Funkcionalūs berankoviai marškinėliai 11,90 € 19,90 €
CONSCIOUS -60 % Trumpi marškinėliai SENSITIVE 15,90 € 39,90 €
CONSCIOUS -61 % Marškinėliai be rankovių SENSITIVE 17,90 € 45,90 €
-29 % Atsegamas tamprus džemperis medvilniniu vidumi 49,90 € 69,90 €