Pateikus užsakymą iki 12 val., ZITICITY kurjeris siuntą į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą pristatys ŠIANDIEN arba kitos darbo dienos vakare! Daugiau informacijos čia >

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

„TIKIU, KAD JEIGU TAI TIKS MAN, BUS NEPAKEIČIAMA IR KITIEMS“, - D. RAPŠYS

Ko reikia, kad drabužiai viliotų ne tik patrauklia savo išvaizda, bet ir būtų funkcionalūs bei leistų jaustis ypač patogiai visose gyvenimo situacijose? Norėdami dar labiau tobulinti savo produktus ir gamybos procesus, į pagalbą šį kartą pasikvietėme geriausią Lietuvos plaukiką, Europos plaukimo čempionato prizininką – Daną Rapšį. Daną partnerystei pasirinkome neatsitiktinai – būtent profesionalaus sportininko patirtis ir žinios iš vartotojo pusės tapo nepakeičiamos kolekcijos kūrimo procese. Didžiuojamės pristatydami kartu su Danu Rapšiu sukurtą plaukimo ir laisvalaikio drabužių kolekciją #PranokPatsSave, pulsuojančią energija ryžtu ir vidine stiprybe.

„Po daug metų, praleistų baseine, suprantu, kokią didelę reikšmę rezultatams turi apranga. Todėl su šia kolekcija išsikėlėme tikslą – sukurti plaukimo ir aktyvaus laisvalaikio drabužius, kurie atitiktų visus mano lūkesčius. Tikiu, kad jeigu tai tiks man, bus nepakeičiama ir kitiems“, – sako D. Rapšys. Ši kolekcija, dėka visapusiškos partnerystės su plaukiku, išsiskiria savo ryškiais dizaino elementais, išskirtinėmis funkcionalumo savybėmis bei atitinka aukščiausius sportininkų keliamus reikalavimus. Kurdami drabužius siekėme išgauti tokį rezultatą, kuris leistų Audimo pirkėjams kolekcijos drabužius dėvėti tiek sporto bei aktyvaus laisvalaikio metu, tiek leidžiant laiką mieste po treniruotės su draugais. Be to, sukūrėme ir išskirtinius plaukimo drabužius, kurie atitinka aukščiausius D. Rapšio reikalavimus – juk kas geriau išmano maudymosi aprangos ypatumus, jei ne geriausias šalies plaukikas.

 

 

Kolekcijos šūkis „pranok pats save“ sportininkui mintyse gimė neatsitiktinai – per Pasaulio plaukimo čempionatą D. Rapšys plaukdamas laisvuoju stiliumi pasiekė savo geriausią rezultatą, tačiau buvo diskvalifikuotas dėl menkučio raumens krustelėjimo prieš startą. Tuo metu sportininkas sau pasakė, kad ateityje turi parodyti dar geresnį rezultatą, taip gimė šis šūkis, šiandien puošiantis kolekcijos gaminius. Frazė „pranok pats save“  įkvepia tobulėti visapusiškai, išskelti sau iššūkius bei judėti į priekį tiek sporte, tiek kasdieniame gyvenime. Be to, skaičiai „200 1.44.38“, kurie vaizduojami ant drabužių, plaukikui taip pat yra itin reikšmingi – tai būtent šių varžybų, kuriose sportininkas buvo diskvalifikuotas, rezultatas. 

 

Danas atvirauja, jog partnerystės pradžioje tikėjosi, kad visą darbą padarys „Audimas“, o jam reikės tik minimaliai prisidėti pateikiant savo nuomonę ir pageidavimus. Tačiau projektui įsibėgėjus, geriausias Lietuvos plaukikas itin įsitraukė į visą kolekcijos kūrimo procesą ir dalyvavo susirinkimuose, drauge derino modelių technines savybes, siūles bei medžiagas, testavo gaminius ir negailėjo komentarų specialistams. „Norėjosi įvertinti ir patobulinti tai, ko iki šiol pasigesdavau tiek laisvalaikio, tiek ir plaukimo aprangoje. Teko gerokai pasukti galvą, kad ši kolekcija atspindėtų sportininko keliamus lūkesčius”, - teigia D. Rapšys.

 

 

Ši patirtis buvo nauja bei vertinga tiek „Audimo“ komandai, tiek pačiam sportininkui. D. Rapšio įsitraukimas paspartino kūrybinį procesą, padėjo pasiekti geriausią rezultatą ir leido atsižvelgti į kiekvieną smulkmeną, kuri iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesvarbi. Tuo tarpu sportininkas džiaugiasi turėjęs galimybę pamatyti visą drabužių kūrybos procesą iš arti, sudalyvauti ilgoje kūrybinėje kelionėje nuo paprastų eskizų iki galutinio rezultato. Viso partnerystės projekto metu buvo stengiamasi rasti „aukso viduriuką“ tarp „Audimo“ specialistų ir D. Rapšio nuomonių, tai padėjo pasiekti rezultatą, kuris pranoko tiek sportininko, tiek prekės ženklo komandos ir aktyvaus laisvalaikio mylėtojų lūkesčius.

 

 

Vyrišką ir moterišką plaukimo bei laisvalaikio drabužių kolekciją „Pranok pats save“ sudaro skirtingų spalvų ir modelių maudymosi kostiumėliai ir plaukimo glaudės, marškinėliai trumpomis rankovėmis bei aktyvaus laisvalaikio kostiumai - džemperiai su gobtuvais, kelnės ir šortai. Taip pat, jau visai netrukus ji pasipildys įvairiais aksesuarais – nuo rankšluosčių iki plaukimo kepuraičių. Kolekcijos ieškok „Audimas“ fizinėse parduotuvėse ir www.audimas.com.

 

Audimas x D. Rapšys -38 % Atsegamas tamprus medvilninis džemperis 49,90 € 79,90 €
Audimas x D. Rapšys Perkamiausias Prigludusios tamprios medvilninės kelnės 69,90 €
Audimas x D. Rapšys Perkamiausias -34 % Tamprūs medvilniniai šortai 32,90 € 49,90 €