Šių metų liepos 11–12 d. Vilniuje vyks NATO viršūnių susitikimas, kurio metu Lietuva, kartu su kitomis valstybėmis narėmis, aptars ir įvertins Ukrainos prisijungimo galimybes prie Šiaurės Atlanto aljanso. Kviečiame visus ir toliau palaikyti Ukrainą kovoje ne tik už savo šalį, bet ir už mus visus. Išreikškime solidarumą bei palaikymą Ukrainos prisijungimui prie NATO aljanso vilkėdami riboto leidimo marškinėlius su šios šalies simbolika. 

 

Kiekvienas mažas veiksmas gali turėti didelį poveikį, jei jį atliekame kartu. Nesustokime toliau savanoriauti organizacijose, kurios dirba su Ukraina, remkime jas finansiškai ir kovokime su dezinformacija socialinėje erdvėje. Skatindami palaikymą Ukrainai ir jos stojimui į NATO, pristatome riboto leidimo marškinėlius. Marškinėliai papuošti išskirtinėmis iliustracijomis, kurios siekia skleisti žinutę apie palaikymą Ukrainai ir saugumo svarbą šiomis dienomis. 

Įsigiję marškinėlius, finansiškai prisidėsite prie Ukrainos žmonių gerovės. Visas pelnas už parduotus marškinėlius bus paaukotas VšĮ „Mėlyna ir geltona“ nevyriausybinei organizacijai. 

 

Слава Україні! Героям слава! 

Jeigu norite papildomai paremti fondą VšĮ „Mėlyna ir geltona“