SĄLYGOS:

*Nuolaida prekių krepšeliui automatiškai nepritaikoma, nuolaida pritaikoma tik įvedus nuolaidos kodą prekių krepšelyje.

*Gruodžio 18d. Nuolaidos kodas: GRUODIS18 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis18/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 19d. Nuolaidos kodas: GRUODIS19 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis19/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 20d. Nuolaidos kodas: GRUODIS20 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis20/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 21d. Nuolaidos kodas: GRUODIS21 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/slidinejimo-kolekcija/   ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 22d. Nuolaidos kodas: GRUODIS22 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis22/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 23d. Nuolaidos kodas: GRUODIS23 galioja 24 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis23/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

*Gruodžio 24d. Nuolaidos kodas: GRUODIS24 galioja 72 valandas. Prekių sąrašą rasite https://www.audimas.lt/katalogas/gruodis24/  ar kreipdamiesi į Audimas pardavėjus - ar konsultantus fizinėse parduotuvėse. 

Nuolaida su galioja ir Audimo fizinėse parduotuvės.