VYTENĖ VITKAUSKAITĖ

Tinklininkė

„Visų pirma - vertinu, jog tai yra lietuviškas prekinis ženklas. Didžiuojuosi dėvėdama savo šalyje sukurtus drabužius. AUDIMAS ambasadorystė man didelis pasididžiavimas, nes mano asmeninės vertybės ir gyvenimo būdas itin glaudžiai susijęs su šio prekinio ženklo vertybėmis. Jaučiuosi visiškai savimi, kai dėviu sportinę ar laisvalaikio aprangą, nes didžiąją gyvenimo dalį leidžiu gyvendama aktyviai ir nevaržomai."

 

 

ALMINA MICKUTĖ-VAIČIULĖ

Moterų fitneso trenerė

„Mano draugystė su AUDIMAS prasidėjo jau labai seniai, daugiau nei prieš 10 metų ir iki šios dienos dar vis tęsiasi! Begalo vertinu kokybę ir komfortą, kuriuo pasižymi šis prekinis ženklas. Džiaugiuosi, jog esu AUDIMAS dalis."

 

KAROLĖ VIRBICKAITĖ

Tinklininkė

„Kodėl man patinka AUDIMAS? Pirmiausia, drabužių kokybė! Didžiosios dalies rūbų nesinori nusiimti! Patogumas ir medžiaga visuomet tobulai suderinti kartu su išvaizda. Pasirodžius kiekvienai naujai kolekcijai, labai nekantrauju ir tą pačią dieną bėgu į parduotuvę.
Esant blogai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją pataisyti. Esant gerai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją palaikyti."

 

MARIUS STANIULIS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man didžiulė garbė bei įvertinimas būti AUDIMAS ambsadorių gretose. Lietuvybė, kokybė, paprastumas. Visiškas džiaugsmas dėvėti drabužius, kurie nevaržo, o tik sustiprina mano judėjimo laisvę bei puošia dienas."

 

ALANAS DZERANOVAS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man patinka dirbti su AUDIMAS prekės ženklu, nes visada norėjau, kad kokybiškas sportas ir laisvalaikis būtų ranka pasiekiamas, be to, didžiuojuosi būdamas lietuviškos kokybės dalimi.“

 

POVILAS STRAZDAS

Triatlonininkas

„Pamenu, kad mano pirmosios varžybos atstovaujant Lietuvą buvo dėvint būtent AUDIMAS aprangą. Dėvėdamas AUDIMAS Lietuvos nacionalinei olimpinei rinktinei sukurtą kolekciją visada jausdavausi ypatingai, žinojau, kad šio prekinio ženklo drabužius dėvi tik geriausi. Nuo pat mažens AUDIMAS asocijavosi ne tik su aukščiausia kokybe, bet ir su Lietuva. Iki šiol turiu išsisaugojęs didžiąją dalį AUDIMAS rūbų, kuriuos su pasididžiavimu galiu dėvėti ir praėjus 10 metų. “

 

MIRETA JURGELEVIČIŪTĖ

Diskgolfo žaidėja

„Atstovaujant Lietuvai būti apsirengusiai lietuviško prekinio žeklo kūryba yra nepaprastas jausmas. Taip pat nėra nieko geriau, kai prekinis ženklas leidžia ne tik mėgautis sporto šaka nepaisant koks metų laikas būtų už lango, bet ir stilingai bei jaukiai jaustis - studijose, šventėje, atostogose, ar svarbiame susitikime. Tad džiaugiuosi būdama AUDIMAS ambasadore ir galinti šiomis mintimis dalintis su žmonėmis, kurie myli kokybę, aktyvų laisvalaikį bei lietuvišką kūrybą."

 

JUSTINA MIKULSKYTĖ

Tenisininkė

„AUDIMAS man visada asociajavosi su Lietuva, su namais, su sportininkų svajonėmis. Profesionalus tenisininko gyvenimas nelepina dažnais ar ilgais grįžimais namo. Todėl ši partnerystė su AUDIMAS džiugina ir leidžia kiekvieną dieną prisiminti Lietuvą ir tarsi nešiotis dalelę savo gimtos šalies kartu.
Be galo didžiuojuosi turėdama galimybę keliaujant, sportuojant, žaidžiant tenisą, vilkėti patogią bei kokybišką lietuvišką produkciją ir garsinti AUDIMAS vardą visame pasaulyje."

 

ALEKSANDRA SOŠENKO

Buvusi dviratininkė, moters fizinio aktyvumo specialistė

„Dar būdama visai jauna dviratininke svajojau užsidėti AUDIMAS rinktinės aprangą. Kokio neapsakomo grožio ji buvo. Subtili, stilinga, prabangi. Baigus profesionalaus sporto karjerą mano vienas pirmiausių darbo pokalbių buvo būtent su AUDIMAS prekės ženklu. Darbo negavau, bet šiandien esu jų ambasadorė. Esu laiminga galėdama atstovauti lietuvių prekinį ženklą, kuris visada tobulėja ir ieško geriausių sprendimų komfortui laisvalaikio bei sporto metu. AUDIMAS yra mano kasdienybė ir visada jaučiuosi patogiai, užtikrintai ir žinoma, gražiai."

 

 

KĘSTUTIS NAVICKAS 

Badmintonininkas

„Visos karjeros metu keliaujant po skirtingas pasaulio šalis man buvo svarbu tinkamai atstovauti Lietuvą. AUDIMAS man ne vien drabužio dėvėjimas, bet ir lietuviško prekės ženklo reprezentavimas. Didžiuojuosi būdamas AUDIMAS prekinio ženklo dalimi. "

 

"PENKTA KOJA"

Gyvūnų prieglauda

„Tai prekės ženklas kurį esam pamėgę jau labai seniai, nes tai apranga kurios kokybė niekada nenuvylė, o mums, šunų mylėtojams ir augintojams, tai viena svarbiausiu laisvalaikio aprangos savybių. Džiaugiamės galimybe būti būtent lietuviško prekės ženklo ambasadoriais, kurių produktas yra ne tik kokybiška, bet ir labai graži bei stilinga apranga."