Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

 

 

 

VYTENĖ VITKAUSKAITĖ

Tinklininkė

„Visų pirma - vertinu, jog tai yra lietuviškas prekinis ženklas. Didžiuojuosi dėvėdama savo šalyje sukurtus drabužius. AUDIMAS ambasadorystė man didelis pasididžiavimas, nes mano asmeninės vertybės ir gyvenimo būdas itin glaudžiai susijęs su šio prekinio ženklo vertybėmis. Jaučiuosi visiškai savimi, kai dėviu sportinę ar laisvalaikio aprangą, nes didžiąją gyvenimo dalį leidžiu gyvendama aktyviai ir nevaržomai".

 

 

KAROLĖ VIRBICKAITĖ

Tinklininkė

„Kodėl man patinka AUDIMAS? Pirmiausia, drabužių kokybė! Didžiosios dalies rūbų nesinori nusiimti! Patogumas ir medžiaga visuomet tobulai suderinti kartu su išvaizda. Pasirodžius kiekvienai naujai kolekcijai, labai nekantrauju ir tą pačią dieną bėgu į parduotuvę.
Esant blogai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją pataisyti. Esant gerai nuotaikai - einu į Audimą, kad ją palaikyti".

 

JUSTINA MIKULSKYTĖ

Tenisininkė

„AUDIMAS man visada asociajavosi su Lietuva, su namais, su sportininkų svajonėmis. Profesionalus tenisininko gyvenimas nelepina dažnais ar ilgais grįžimais namo. Todėl ši partnerystė su AUDIMAS džiugina ir leidžia kiekvieną dieną prisiminti Lietuvą ir tarsi nešiotis dalelę savo gimtos šalies kartu.
Be galo didžiuojuosi turėdama galimybę keliaujant, sportuojant, žaidžiant tenisą, vilkėti patogią bei kokybišką lietuvišką produkciją ir garsinti AUDIMAS vardą visame pasaulyje."

 

ALANAS DZERANOVAS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man patinka dirbti su AUDIMAS prekės ženklu, nes visada norėjau, kad kokybiškas sportas ir laisvalaikis būtų ranka pasiekiamas, be to, didžiuojuosi būdamas lietuviškos kokybės dalimi!“

 

MARIUS STANIULIS

Sveikos gyvensenos treneris, vienas iš "Už 7 Marių" bendruomenės įkūrėjų

„Man didžiulė garbė bei įvertinimas būti AUDIMAS ambsadorių gretose. Lietuvybė, kokybė, paprastumas. Visiškas džiaugsmas dėvėti drabužius, kurie nevaržo, o tik sustiprina mano judėjimo laisvę bei puošia dienas".

 

DANAS RAPŠYS

Plaukikas

„AUDIMAS man patiko jau tuomet, kai vaikystėje važiuodavau į tarptautines varžybas su Lietuvos rinktine ir turėdavome tik šio prekinio ženklo rūbus. Jau nuo to laiko AUDIMĄ vertinu dėl aukštos gaminių kokybės ir skirtingų drabužių tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Vertinu mūsų partnerystę ir džiaugiuosi dėl puikios atmosferos bei AUDIMAS x D.Rapšys linijos, su kuria kiekvieną dieną jaučiuosi patogiai ir stilingai".

 

ALEKSANDRA SOŠENKO

Buvusi dviratininkė, moters fizinio aktyvumo specialistė

„Dar būdama visai jauna dviratininke svajojau užsidėti AUDIMAS rinktinės aprangą. Kokio neapsakomo grožio ji buvo. Subtili, stilinga, prabangi. Baigus profesionalaus sporto karjerą mano vienas pirmiausių darbo pokalbių buvo būtent su AUDIMAS prekės ženklu. Darbo negavau, bet šiandien esu jų ambasadorė. Esu laiminga galėdama atstovauti lietuvių prekinį ženklą, kuris visada tobulėja ir ieško geriausių sprendimų komfortui laisvalaikio bei sporto metu. AUDIMAS yra mano kasdienybė ir visada jaučiuosi patogiai, užtikrintai ir žinoma, gražiai".

 

 

MIRETA JURGELEVIČIŪTĖ

Diskgolfo žaidėja

„Atstovaujant Lietuvai būti apsirengusiai lietuviško prekinio žeklo kūryba yra nepaprastas jausmas. Taip pat nėra nieko geriau, kai prekinis ženklas leidžia ne tik mėgautis sporto šaka nepaisant koks metų laikas būtų už lango, bet ir stilingai bei jaukiai jaustis - studijose, šventėje, atostogose, ar svarbiame susitikime. Tad džiaugiuosi būdama AUDIMAS ambasadore ir galinti šiomis mintimis dalintis su žmonėmis, kurie myli kokybę, aktyvų laisvalaikį bei lietuvišką kūrybą".

 

GABRIELĖ PIORAITĖ

Jėgos aitvarų sportininkė

„Renkantis aprangą man svarbiausia - patogumas ir kokybė. Džiaugiuosi, jog Lietuvoje turime tokį prekės ženklą kaip AUDIMAS, kur galiu rasti ne tik patogiausius sportinius kostiumus, bet ir vėjui bei šalčiui atsparius drabužius. Ypatingai mėgstu nacionalinę kolekciją, kurios drabužius visuomet vežuosi į užsienio varžybas ir ne tik. AUDIMAS - tai autentika, patogumas ir kokybė viename. Ačiū, kad esat!"

 

 

KĘSTUTIS NAVICKAS 

Badmintonininkas

„Visos karjeros metu keliaujant po skirtingas pasaulio šalis man buvo svarbu tinkamai atstovauti Lietuvą. AUDIMAS man ne vien drabužio dėvėjimas, bet ir lietuviško prekės ženklo reprezentavimas. Didžiuojuosi būdamas AUDIMAS prekinio ženklo dalimi. "

 

 

SIMONAS DAILIDĖ 

Sveikuolių sąjungos prezidentas

„Myliu AUDIMAS prekės ženklą dėl kokybiškų daiktų, laiko patikrinto prekės ženklo ir dėl to, kad tai Lietuviška įmonė."

 

 

"PENKTA KOJA"

Gyvūnų prieglauda

„Tai prekės ženklas kurį esam pamėgę jau labai seniai, nes tai apranga kurios kokybė niekada nenuvylė, o mums, šunų mylėtojams ir augintojams, tai viena svarbiausiu laisvalaikio aprangos savybių. Džiaugiamės galimybe būti būtent lietuviško prekės ženklo ambasadoriais, kurių produktas yra ne tik kokybiška, bet ir labai graži bei stilinga apranga!"