Tik RUGSĖJO 16-23 dienomis pirk ne mažiau kaip už 150 EUR ir gauk -20% nuolaidą su kodu: RUDUO20 

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

AKTYVUS LAISVALAIKIS PAPLŪDIMYJE: KĄ VEIKTI VASARĄ?

Svilinant tokiems karščiams aptingti gali būti labai paprasta – norisi tik atsigulti paplūdimyje po saule ar sode ant pievos ir skaityti knygas, snausti bei mėgautis vasara. Nesunku susivillioti ir taip praleisti visas savo atostogas. Tačiau net ir vasarą fizinis aktyvumas yra ypač svarbus – juk sveikata svarbi net ir poilsiaujant. Taip pat dažnai po tingių atostogų gali būti labai sunku įsilieti į įprastą darbo bei sporto ritmą. Tam, kad atostogas praleisti aktyviai paskatintume ir jus, pakalbinome savo ambasadores – jėgos aitvarų čempionę Gabrielę Pioraitę bei tinklininkes Karolę Virbickaitę ir Vytenę Vitkauskaitę.

 

Gabrielė Pioraitė
Karolė Virbickaitė
Vytenė Vitkauskaitė

 

Ar atostogaudama dažniau renkiesi leisti laiką aktyviai, ar labiau mėgsti gulėti paplūdimyje ir degintis?

GABRIELĖ: Atostogauju visada aktyviai, kitaip tariant, kryptį renkuosi pagal vėją 😊 . Paplūdimyje galiu pagulėti lygiai dvi valandas, o po jų jau pradedu ieškoti, ką aktyvaus nuveikus. 

KAROLĖ: Atostogų metu dažniau renkuosi ramesnę veiklą. Pasivaikščiojimus, laipiojimus į kalnus ar  uolas. Labai megstu vandenį, todėl visuomet ieškau būdų laiką leisti šalia jo, tačiau negulint.

VYTENĖ: Dažniausiai atostogų laukiu visus metus ir svajoju, kaip gulėsiu po saule ar po medžiu ir skaitysiu knygą arba tiesiog nieko neveiksiu, bet taip nenutinka arba nutinka daugiausiai 15 minučių ir aš jau stoviu su kamuoliu arba rakete rankose.

 

 

Kokiomis veiklomis dažniausiai užsiimi vasaros metu? Ką veiki atostogaudama?

GABRIELĖ: Vasaros metu gyvenu Svencelėje. Ten kaituoju ir šio sporto su komanda mokome kitus. Svencelėje yra įsikūrusi kaituotojų bendruomenė, čia visi gyvename dėl vėjo, o kai nepučia - ilsimės, plaukiojame kateriu, važiuojame prie jūros ar į vandenlenčių parkus.

KAROLĖ: Vasaros sezonas man pats „darbymetis” visomis prasmėmis - varžybos, treniruotės, stovyklos. Visą šiltąjį sezoną leidžiu didelėje smėlio dežėje - paplūdimyje. Tinklinis - mano gyvenimo budas, ne tik užsiėmimas. Atostogu metu stengiuosi kamuolio neimti, tačiau tai padaryti beveik jokių šansų 😊. Be kamuolio praleidžiu daugiausiai dieną ir ta diena greičiausiai būna už lango pilant lietuj arba krentant ledukams. Paplūdimio tinklinis ir yra vasara: saulė, jūra, smėlis, šypsenos ir muzika. Greičiausiai dėl šių asociacijų taip žaviuosi savo sportu. 

VYTENĖ: Nors mano darbas, laisvalaikis ir mėgstamiausias hobis yra tinklinis, atostogų metu aš nepraleidžiu progos pažaisti, ypač jei atostogos būna užsienyje. Taip pat labai mėgstu vaikščioti. Patinka visas aktyvus laisvalaiki. Jei yra progų pabandyti naują sportą – visada būsiu pirma, ypač jei jis teikia daug adrenalino.

 

 

Ką patartum žmonėms, kurie nedrįsta vasarą pradėti užsiimti tam tikra aktyvia veikla?

GABRIELĖ: Per kaitavimo karjerą sutikau daug žmonių, kurie nori, bet bijo. Tada klausiu: „ Ko būtent bijai?". Dažniausiai žmonės atsako, kad bijo nuskęsti, pakilti į orą ir pan. Tuomet paaiškinu, jog nuskęsti neleisime, į orą nebūsite pakelti, net jei to norėtumėt - ne taip paprasta. O kaituoti gali visi, svarbiausia - noras ir mokėjimas plaukti. Esame turėję mokinį amputuotomis kojomis, kuris kaitavo ir šypsojosi, o jūs man sakot, kad nesugebėsit? 😊 Drąsiau! Kada jeigu ne dabar?

KAROLĖ: Pabandyti! Nebijoti, kad nepavyks. Išdrįsti pasijuokti iš savęs po nesėkmingo bandymo. Visi vasaros sportai labai pagyvina kasdienybę. Ypatingai žmonėms, kurie nemėgsta gulėti saulėje. Vietoj kortų, rinkis kamuolį, lentą ar burę!

VYTENĖ: Mano patarimas būtų pradėti nuo bendraminčių ieškojimo, kartu su kitais pradėti naujas veiklas lengviau ir drąsiau. Puikus būdas tam – stovyklos. Dirbu didžiausioje Lietuvoje paplūdimio tinklinio stovykloje, kuri vasarą organizuojama net 4 savaites. Susipažįstu ten su daugybe naujų veidų, kurie bando prisijaukinti tinklinį, kartu leidžia laiką, o kitais metais dažniausiai grįžta. Stovyklų vasaromis vyksta daug ir įvairių, tereikia turėti noro.

 

 

Paklaustos, kokia apranga joms yra itin svarbi vasarą aktyvaus laisvalaikio metu, merginos vieningai tarė, kad maudymosi kostiumėlis yra svarbiausias šiltojo sezono atributas. Karolė ir Vytenė išskyrė kolekcijos, sukurtos kartu su D. Rapšiu drabužius, o ypač maudymosi kostiumėlius: „ Esu iki negalėjimo įsimylėjusi atskirą, ryškų maudymosi kostiumėlį, kuris tapo man kaip uniforma ir Nidos paplūdimyje mane galima atskirti pagal jį”, - teigia Vytenė. Merginos išskyrė tai, kad šioje kolekcijoje susijungia patogumas ir išskirtinis dizainas, kas joms taip pat yra itin aktualu. Gabrielė prideda, kad jos sporte labai svarbūs vėjui nepralaidūs drabužiai, kadangi vasarą dažniausiai tenka gyventi vėjuotose vietose, tad jos pasirinkimas – plonos Audimo vėjastriukės.

 

Tad tikimės, kad vasarą leidžiate aktyviai, o tam, kad tai daryti būtų dar paprasčiau, siūlome rinktis itin patogią ir funkcionalią aprangą.

 

Audimas x D. Rapšys -34 % Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis 45,90 € 69,90 €
CONSCIOUS Lengva vėjastriukė 99,90 €
Audimas x D. Rapšys -34 % Vientisas maudymosi kostiumėlis 45,90 € 69,90 €