NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

 

AUDIMAS naujiena – Thermore EVOdown medžiaga: kuo ji išskirtinė?

Ar žinojai, kad šiltos ir jaukios striukės aktyviam laisvalaikiui nebūtinai turi būti storos ir nepatogios? Praktiškumas, funkcionalumas ir judėjimo laisvė – tai trys pagrindinės savybės, kurioms skiriame didžiausią dėmesį striukių ir kitų drabužių gamyboje. Naudojame puikiomis savybėmis pasižyminčias medžiagas, tarp kurių – inovatyvus Thermore EVOdown pašiltinimas. Perskaitęs šį straipsnį, sužinosi, kas yra Thermore EVOdown medžiaga, kokiomis savybėmis ji pasižymi bei kokiais AUDIMAS viršutiniais drabužiais rekomenduojame papildyti savo drabužių spintą.

 

Thermore EVOdown – tvari, puikiomis šiluminėmis savybėmis pasižyminti medžiaga

Thermore EVOdown – tai švelnus bei labai minkštas sintetinis pašiltinimas, savo šiluma prilygstantis pūkams ir leidžiantis kūnui kvėpuoti. Thermore EVOdown medžiaga unikali tuo, jog tolygiai paskirsto šilumą ir užtikrina aukštą šilumos izoliacijos lygį visame drabužyje. Thermore EVOdown turi specialią apdailą, kuri stabdo pluošto migraciją į paviršių. Dėl šių savybių, viršutiniai drabužiai, tokie kaip striukės vyrams ir moterims, su Thermore EVOdown pašiltinimu neretai laikomi puikia alternatyva pūkiniams gaminiams.

Dar vienas Thermore EVOdown privalumas – ilgaamžiškumas. Net ir po daugelio skalbimų, šis pašiltinimas išlieka nepakitęs, o drabužiai, pagaminti iš jo, pavyzdžiui, liemenės, yra patvarūs. Be to, drabužius su Thermore EVOdown lengva prižiūrėti, jie greitai džiūsta.

 

 

Priešingai nei daugelis kitų sintetinių medžiagų, Thermore EVOdown pašiltinimas yra tvarus. Jis yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų (100 % PET vandens butelių). Įdomus faktas: vienos striukės pašiltinimui pagaminti gali prireikti iki 10-ies butelių.

Thermore EVOdown kokybę įrodo bei išskirtinius privalumus pažymi ir tarptautiniai sertifikatai. Thermore EVOdown pašiltinimas atitinka OEKO-TEX® STANDARD 100 kokybės reikalavimus: tai reiškia, kad kiekviena gaminio sudedamoji dalis, t. y. kiekvienas siūlas ir kiti priedai, buvo ištirti dėl kenksmingų medžiagų, todėl gaminys yra nekenksmingas žmogaus sveikatai. Thermore EVOdown taip pat pažymėtas Bluesign® ženklu, įrodančiu, kad gaminys atitinka griežtus saugos ir aplinkosaugos reikalavimus (yra pagamintas iš Bluesign® organizacijos patvirtintų audinių ir priedų su patvirtintomis cheminėmis medžiagomis, tausojant išteklius ir darant mažesnį poveikį žmonėms ir aplinkai). Global Recycled Standard (GRS) užtikrina, kad Thermore EVOdown pašiltinimas apdorotas klimatui palankesniu būdu.

 

AUDIMAS striukės ir liemenės su Thermore EVOdown pašiltinimu aktyviam laisvalaikiui


Šių metų AUDIMAS pavasario kolekciją papildėme striukėmis ir liemenėmis vyrams bei moterims, kurios yra su Thermore EVOdown pašiltinimu. Pristatome kelis funkcionalius bei praktiškus striukių ir liemenių vyrams bei moterims modelius, kurie neabejotinai taps neatsiejama Tavo aktyvaus laisvalaikio garderobo dalimi.

 

Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas Paskutiniai dydžiai Lengva striukė su Thermore pašiltinimu 99,90 €
Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 1 | Audimas Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 2 | Audimas Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu 79,90 €

Lengva striukė su Thermore pašiltinimu.

Ši striukė su Thermore EVOdown pašiltinimu ne tik puikiai šildo, tačiau taip pat yra minkšta ir lengva. Striukės viršaus medžiaga – itin lengvas poliamidinis audinys, turintis vandenį atstumiančią apdailą, todėl drabužis apsaugo nuo lengvo lietaus ir dulksnos. Striukė su Thermore EVOdown pašiltinimu yra puikus pasirinkimas keliaujantiems, kadangi ji yra patogiai supakuojama į nedidelį maišelį ir neužima daug vietos, o, ištraukus iš maišelio, drabužio nereikia lyginti. Siūlome įvairių dydžių bei spalvų striukių modelius moterims ir vyrams.

Lengva liemenė su Thermore pašiltinimu.

Ši liemenė su Thermore EVOdown pašiltinimu puikiai apsaugo nuo šalčio, taip pat pasižymi minkštumu ir lengvumu. Liemenė puikiai tinka pavasario sezonui ar ankstyvam rudeniui, kai oras nėra pakankamai šiltas, ją malonu dėvėti kasdien ar aktyviai leidžiant laisvalaikį. Dėl itin lengvos viršaus medžiagos – poliamidinio audinio, kuris turi vandenį atstumiančią apdailą, – liemenė apsaugo nuo lengvo lietaus ir dulksnos. Dar vienas privalumas – liemenė yra supakuojama į nedidelį maišelį, neužima daug vietos, o jos viršaus audinys nesiglamžo. Pagal poreikį, galima rinktis įvairių dydžių bei spalvų liemenių modelius vyrams ir moterims.

Dar daugiau funkcionalių, praktiškų ir stilingų striukių, liemenių bei kitų drabužių atrasi mūsų internetinėje www.audimas.lt arba fizinėse parduotuvėse. Kviečiame apsilankyti bei išsirinkti individualius poreikius atitinkančius drabužius aktyviam laisvalaikiui ir kasdienai