Pateikus užsakymą iki 12 val., ZITICITY kurjeris siuntą į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą pristatys ŠIANDIEN arba kitos darbo dienos vakare! Daugiau informacijos čia >

Krepšelis

Krepšelis yra tuščias
Bendra suma:
0,00 €
Prekių krepšelis

VIENA SVARBIAUSIŲ TIKRO FANO ĮVAIZDŽIO DETALIŲ – SPECIALUS MAKIAŽAS

Artėjant svarbiausiam šių metų sporto renginiui, visi nekantraujame išvysti mylimiausių savo šalies sportininkų startus, palaikyti ir didžiuotis jų pasiekimais. Kad ir kur stebėsi bei palaikysi atletus: fanų zonose, kavinėse, baruose ar namuose su artimaisiais, privalu pasirūpinti ir tinkama sirgalių atributika, o svarbiausia – savo išvaizda. Net jei ir neturi galimybės sportininkų palaikyti gyvai ir jų pasirodymus stebėsi televizorių ekranuose, šventinę ir sportinio azarto kupiną nuotaiką galima susikurti labai paprastai – tereikia apsivilkti mylimiausią aprangą su tautine simbolika ir... papuošti savo veidą specialiu fano makiažu! Tad dalinamės keliais lengvais fano makiažo variantais, kuriuos be sunkumų gali pasidaryti kiekvienas.

  1. Jeigu nori subtilaus, bet išskirtinio įvaizdžio, siūlome ryškų, trispalvės įkvėptą akių makiažą. Šis variantas yra tobulas tuomet, kai nesinori per daug išsiskirti, bet tuo pačiu ir parodyti, kokios šalies fanas arba fanė esi.
  • Makiažui reikės tik kelių priemonių – geltonos, žalios ir raudonos spalvos paprasto guašo ir plono teptuko. Guašą galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje, jis yra saugus odai, nesukelia alergijų, nes naudojamas vandens pagrindu. Taip pat šiuos dažus galima tepti ir ant kasdienio makiažo.
  • Dažymo eiga: pradedame dažyti nuo vėliavos viršutinės dalies - geltonos spalvos, tuomet braukiame žalią liniją ir užbaigiame su raudona spalva. Po kiekvienos linijos, prieš renkantis kitą spalvą, teptuką būtina švariai nuplauti.

Šiam makiažui gali tekti pasipraktikuoti, nes iš pradžių tiesias ir vienodas linijas nubrėžti gali būti sudėtinga, tačiau įgudus vėliavas nupiešti galima vos per kelias minutes!

 

2. O jeigu nori savo šalies sportininkus palaikyti ryškiai, siūlome kitą fano makiažo variantą. Šis makiažas tikrai neliks nepastebėtas, sukurs puikią sportininkų palaikymo atmosferą, o svarbiausia – jį pasidaryti yra itin paprasta ir nereikia tokio kruopštumo, kokio gali pareikalauti pirmasis makiažo variantas.

  • Makiažui reikės: lūpų arba akių kosmetinio pieštuko (geriausia šviesios spalvos), teptuko, geltonos, žalios ir raudonos spalvų guašo arba pieštukinių dažų (juos taip pat galima rasti didžiuosiuose prekybos centruose) bei paprastų akių šešėlių, taip pat vėliavos spalvų.
  • Dažymo eiga: pirmiausia, su pieštuku nubrėžiame vėliavos kontūrus. Svarbu atidžiai ir tiesiai brėžti linijas, kad spalvų plotis būtų vienodas. Naudojant guašą ar pieštukinius dažus nuspalviname kiekvieną vėliavos dalį. Tam, kad makiažas laikytųsi ilgiau ir būtų ryškesnis, galima šepetėliu viską užfiksuoti su spalvotais akių šešėliais.

 

 

Tad nesvarbu, ar nori savo šalies sportininkus palaikyti itin ryškiai ar subtiliai, tikimės, kad radai sau tinkamą variantą, kurį galėsi išbandyti jau labai greitai. Pasipraktikuok, o per didžiuosius Lietuvos sportininkų startus pasipuošk išskirtiniu makiažu, kuris sukurs ypatingą palaikymo dvasią. Tam, kad tavo fano įvaizdis būtų visiškai pilnas, aprangai rinkis naujos Audimo Nacionalinės kolekcijos gaminius. Ši kolekcija skatina nepamiršti būti ne tik sportininkų fanu, bet ir savęs paties. Tad būk savo fanas, sirk už mylimų sportininkų pasiekimus pasipuošęs fano makiažu bei drabužiais su nacionalinės simbolikos elementais!

Už pagalbą kuriant makiažus ir visą reikalingą informaciją dėkojame grimo ir vizažo mokyklai „Grimo akademija” .

 

Nacionalinė kolekcija

Atsegamas tamprus medvilninis džemperis 69,90 €
Atsegamas tamprus medvilninis džemperis 69,90 €
Marginta vėjastriukė 119,00 €
Atsegamas tamprus džemperis medvilniniu vidumi 65,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Vidutinio dydžio sportinis krepšys 59,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €
Kepurė su snapeliu iš POPLIN medvilnės 17,90 €
Kepurė su snapeliu iš POPLIN medvilnės 17,90 €
Prigludusios tamprios kelnės medvilniniu vidumi 59,90 €
Tamprus margintas medvilninis džemperis 59,90 €