Vidurio sezono išpardavimas prasidėjo! Nuolaidos iki -30% pažymėtoms prekėmes! Tik 09.21 - 10.15 dienomis. Žiūrėti 

 

AUDIMAS gaminiai su lietuviška atributika dovanos idėja mylintiems Lietuvą, palaikantiems šalies sportininkus ir švenčiantiems valstybines šventes

Valstybinės šventės, neeiliniai įvykiai, pavyzdžiui, rekordo siekimas, visus kvapą sulaikyti priverčiantys čempionatai – tai labiau nei bet kas kitas suburia mūsų šalies tautiečius į vieną didelę bendruomenę. Svarbia kiekvienos įsimintinos progos dalimi ir išskirtiniu, tautą vienijančiu simboliu neretai tampa lietuviška atributika, kuri ne tik kuria įvaizdį, padeda išreikšti palaikymą sportininkams ar kitiems asmenims, garsinantiems Lietuvą, bet taip pat gali tapti ir unikalia dovana brangiam žmogui. Apžvelgiame progas, kuriomis nudžiuginsite mylimus žmones, skirdami jiems dovanas su lietuviška atributika, pristatome riboto leidimo gaminius su tautine ir kita unikalia simbolika bei įvardijame, kuo išskirtinė šių metų AUDIMAS nacionalinė kolekcija.

Rūbai ir kiti aksesuarai su lietuviška atributika – palaikantiems mūsų šalies sportininkus

Dažnai yra sakoma, kad kiekvienas sirgalius – tarsi dar vienas papildomas komandos narys, tampantis didelės bendruomenės dalimi. Sirgaliai, gyvai stebėdami vykstančias varžybas ir, pasipuošę lietuviška atributika, palaikydami sportininkus skatina juos dar atkakliau siekti pergalių. Džemperiai, marškinėliai ir kiti drabužiai bei aksesuarai su lietuviška atributika ne tik papuošia, tačiau taip pat leidžia pasijusti svarbia komandos dalimi, visa širdimi palaikančia mūsų šaliai atstovaujančius sportininkus. Be to, apranga ir aksesuarai su lietuviška atributika, net ir nuslūgus neseniai įvykusių varžybų karštligei, kaskart vis primena apie lemtingas rungtynes bei taip įkvepia laukti naujų čempionatų.

Jei Jūsų šeimos narys, draugas ar kitas brangus žmogus tiesiog negali praleisti nei vienų svarbių varžybų, pavyzdžiui, artėjančio Pasaulio krepšinio čempionato, kuris vyks šių metų rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 dienomis, padovanokite jam drabužį ar aksesuarą su mūsų šalies simbolika. AUDIMAS marškinėliai, džemperis ar kepurė, dekoruoti lietuviškais akcentais, pradžiugins kiekvieną mūsų šalies sportininkus palaikantį sirgalių.

Marginti Polo marškinėliai 1 | Audimas Marginti Polo marškinėliai 2 | Audimas Marginti Polo marškinėliai 49,90 €
Marginti marškinėliai trumpomis rankovėmis 1 | Audimas Marginti marškinėliai trumpomis rankovėmis 2 | Audimas Marginti marškinėliai trumpomis rankovėmis 39,90 €

Drabužiai su lietuviška simbolika – keliaujantiems ir gyvenantiems užsienyje

Jūsų draugas ar šeimos narys planuoja leistis į žygį po kalnus, o gal jau skaičiuoja, kiek dienų galėtų trukti jo kelionė dviračiu po Europą? Drabužiai ir kiti aksesuarai su lietuviška atributika keliautojui taps unikalia dovana bei neatsiejama aktyvaus laisvalaikio dalimi, kuri taip pat kitų šalių piliečiams leis atpažinti, iš kur jis atvyko. Be to, unikalaus dizaino marškinėliai su lietuviška atributika, taip pat džemperiai ir kiti drabužiai su mūsų tautos simboliais, tokiais kaip vytis ar ąžuolo lapai, neabejotinai atkreips dėmesį bei taip parodys tautiečių patriotiškumą.

Kiekvieną keliautoją iš mūsų šalies nudžiugins drabužiai bei aksesuarai su lietuviška simbolika. AUDIMAS marškinėliai, dekoruoti užrašu ,,Lietuva“, džemperis su valstybinės vėliavos spalvų akcentais ar aksesuaras su mūsų šalies herbu – ne tik išskirtinės, bet ir praktiškos dovanos.

AUDIMAS nacionalinės ir riboto leidimo kolekcijos ,,Tautos simboliai“ gaminiai padės nustebinti ir mūsų šalies tautiečius, kurie gyvena užsienyje. Drabužiai ar kiti aksesuarai su lietuviška atributika kiekvienam išeiviui primins apie tėvynę. Taip pat brangiems žmonėms siūlome išrinkti unikalią dovaną iš mūsų riboto leidimo ,,Irklais per Atlantą Powered By AUDIMAS“ kolekcijos, kuri leis kartu pasidžiaugti Lietuvai istorine keliautojo Aurimo Valujavičiaus kelione bei parodyti mūsų visų vienybę palaikant savo tautiečius. Kiekvienas kolekcijos gaminys dekoruotas lietuviškais akcentais bei papuoštas unikalia detale – ant drabužių esančiame žodyje „Atlantą“ pirmoji raidė žymi A. Valujavičiaus parašą. Visus „Irklais per Atlantą Powered By AUDIMAS“ kolekcijos drabužius galite rasti čia – https://www.audimas.lt/irklais-per-atlanta/.

 

Kuo išskirtinė 2023 m. vasaros AUDIMAS nacionalinė kolekcija?

Šiais, kaip ir kiekvienais, metais, pristatome AUDIMAS nacionalinės kolekcijos naujienas. 2023 m. pavasario/vasaros AUDIMAS nacionalinė kolekcija skirta mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, mylintiems Lietuvą, palaikantiems mūsų šalies sportininkus ir švenčiantiems valstybines šventes. Ją sudaro dvi dalys. Pirmojoje – reguliarių siluetų gaminiai, kuriems naudojama Lietuvos simbolika: Vytis, Lietuvos vėliavos spalvos, ąžuolo lapai ir kt. simboliai. Kolekcijoje naudojami marginimai, kur svarbiausiu akcentu tampa ąžuolo lapai, modernizuotos saulės motyvas. Kai kurie marginimai dekoruoti ir siuvinėtais elementais. Antroji kolekcijos dalis yra įkvėpta 1992 metų, kai Lietuva pirmą kartą po nepriklausomybės atgavimo ir net 64-erių metų pertraukos vėl dalyvavo Barselonoje vykusiose vasaros olimpinėse žaidynėse. 1991 m. rugsėjo 18 d. Berlyne susirinkęs TOK vykdomasis komitetas nutarė pripažinti Estijos, Latvijos ir Lietuvos nacionalinius olimpinius komitetus de facto ir tris Baltijos šalis grąžinti į tarptautinį olimpinį sąjūdį.

Šių metų pavasario/vasaros AUDIMAS nacionalinė kolekcija pradžiugins ir mėgstančius retro formas bei simboliką. Tokių drabužių gerbėjų spintoje atsiras padidinto silueto, retro formų įkvėptas medvilninis komplektas (patogus džemperis ir kelnės) su išskirtiniu, aplikacijos technologija atliktu kolekcijos ženklinimu – vėliavos spalvų šoninėmis juostomis.

Visus 2023 m. pavasario/vasaros AUDIMAS nacionalinės kolekcijos gaminius galite apžvelgti bei įsigyti mūsų internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse.

Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 1 | Audimas Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 2 | Audimas Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 99,90 €
Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 1 | Audimas Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 2 | Audimas Retro stiliaus medvilninis džemperis su gobtuvu 99,90 €
Retro stiliaus medvilniniai marškinėliai 1 | Audimas Retro stiliaus medvilniniai marškinėliai 2 | Audimas Retro stiliaus medvilniniai marškinėliai 39,90 €
Retro stiliaus medvilninės kelnės 1 | Audimas Retro stiliaus medvilninės kelnės 2 | Audimas Retro stiliaus medvilninės kelnės 89,90 €