NEMOKAMAS pristatymas nuo 55Eur per 2-4 d.d. Lietuvoje

Megztiniai moterims

Filtrai

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.
Ekspertiškumas

Šaltuoju sezonu geriausia rinktis megztinius, pagamintus iš merino vilnos, kadangi merinas jaukiai šildo, yra švelnus, malonus dėvėti bei neerzina odos. Merino vilna leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria ir išgarina drėgmę bei palaiko pastovią kūno temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis.

Megztiniai turėtų būti skalbiami atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių jie yra pasiūti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima skalbti nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą (neaukštesnę nei 40 °C) ir vilnai skirtą skalbimo režimą. Skalbimo metu nerekomenduojama naudoti jokių baliklių, kadangi jie gali sugadinti medžiagą. Visgi, kad ir kokį megztinį planuojate skalbti, prieš tai darydami visada perskaitykite gamintojo priežiūros rekomendacijas, nurodytas gaminio etiketėje.

Megztinius galima lyginti, tačiau ne visus, todėl visada reikėtų perskaityti gaminio etiketėje esančią informaciją, kadangi kai kuriems megztiniams tinka tik tam tikra temperatūra, o kitų iš viso negalima lyginti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima lyginti nustačius iki 110 °C lyginimo temperatūrą.

Kategorijos aprašymas
Megztiniai moterims – drabužiai, kuriuos, be jokios abejonės, galima atrasti kiekvienos dailiosios lyties atstovės spintoje. Megztiniai yra vieni praktiškiausių, patogiausių bei universaliausių drabužių, kadangi juos galima dėvėti praktiškai bet kuriais atvejais: tiek darbe, tiek užsiimant aktyvia veikla ar tiesiog leidžiant laiką namuose. Dėl šios priežasties moteriškų megztinių pasirinkimui verta skirti dėmesį.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientėms siūlo platų bei nuolat atnaujinamą moteriškų megztinių pasirinkimą, puikiai tinkančių užsiimant bet kokia veikla. Mūsų asortimente atrasite skirtingų dydžių, spalvų, dizainų, modelių megztinius, kurie neabejotinai taps neatsiejama Jūsų garderobo dalimi.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS megztiniai, marškinėliai, džemperiai ir kita laisvalaikio bei sportinė apranga pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį judėti laisvai. Be to, AUDIMAS megztiniai yra ne tik funkcionalūs, bet ir lengvai prižiūrimi.
Taupančioms laiką, AUDIMAS megztiniai internetu – greitas ir patogus būdas atrasti reikiamus gaminius. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite platų moteriškų megztinių pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.