NEMOKAMAS grąžinimas per 30 dienų. Daugiau informacijos čia >

Megztiniai vyrams

Filtrai

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.
Ekspertiškumas

Šaltuoju sezonu geriausia rinktis megztinius, pagamintus iš merino vilnos, kadangi merinas jaukiai šildo, yra švelnus, malonus dėvėti bei neerzina odos. Merino vilna leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria ir išgarina drėgmę bei palaiko pastovią kūno temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis.

Megztiniai turėtų būti skalbiami atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių jie yra pasiūti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima skalbti nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą (neaukštesnę nei 40 °C) ir vilnai skirtą skalbimo režimą. Skalbimo metu nerekomenduojama naudoti jokių baliklių, kadangi jie gali sugadinti medžiagą. Visgi, kad ir kokį megztinį planuojate skalbti, prieš tai darydami visada perskaitykite gamintojo priežiūros rekomendacijas, nurodytas gaminio etiketėje.

Megztinius galima lyginti, tačiau ne visus, todėl visada reikėtų perskaityti gaminio etiketėje esančią informaciją, kadangi kai kuriems megztiniams tinka tik tam tikra temperatūra, o kitų iš viso negalima lyginti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima lyginti nustačius iki 110 °C lyginimo temperatūrą.