Vidurio sezono išpardavimas prasidėjo! Nuolaidos iki -30% pažymėtoms prekėmes! Tik 09.21 - 10.15 dienomis. Žiūrėti 

Megztiniai vyrams

Filtrai

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.
Ekspertiškumas

Šaltuoju sezonu geriausia rinktis megztinius, pagamintus iš merino vilnos, kadangi merinas jaukiai šildo, yra švelnus, malonus dėvėti bei neerzina odos. Merino vilna leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria ir išgarina drėgmę bei palaiko pastovią kūno temperatūrą bet kokiomis oro sąlygomis.

Megztiniai turėtų būti skalbiami atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių jie yra pasiūti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima skalbti nustačius neaukštą skalbimo temperatūrą (neaukštesnę nei 40 °C) ir vilnai skirtą skalbimo režimą. Skalbimo metu nerekomenduojama naudoti jokių baliklių, kadangi jie gali sugadinti medžiagą. Visgi, kad ir kokį megztinį planuojate skalbti, prieš tai darydami visada perskaitykite gamintojo priežiūros rekomendacijas, nurodytas gaminio etiketėje.

Megztinius galima lyginti, tačiau ne visus, todėl visada reikėtų perskaityti gaminio etiketėje esančią informaciją, kadangi kai kuriems megztiniams tinka tik tam tikra temperatūra, o kitų iš viso negalima lyginti. Pavyzdžiui, merino vilnos megztinius galima lyginti nustačius iki 110 °C lyginimo temperatūrą.

Kategorijos aprašymas
Marškinėliai, kelnės ir džemperiai – vieni universaliausių bei praktiškiausių laisvalaikio drabužių, kadangi juos galima dėvėti tiek sportuojant, tiek aktyviai leidžiant laiką ar tiesiog vaikštant namuose. Šių sportinių ir laisvalaikio drabužių neabejotinai galime rasti kiekvieno vyro spintoje. Patogumas, praktiškumas ir funkcionalumas – tai pagrindinės laisvalaikio ir sportinės aprangos savybės, kurioms vyrai skiria didžiausią dėmesį. AUDIMAS siūlo įvairių spalvų, dydžių, modelių marškinėlių, džemperių, kelnių ir kitokių drabužių pasirinkimą, tad, atsižvelgdami į savo asmeninius poreikius, rinkitės tinkamiausius.
AUDIMAS, kuriantis drabužius veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą, savo klientams siūlo platų bei nuolat atnaujinamą vyriškų drabužių sportui, laisvalaikiui bei kasdienai pasirinkimą. Skirtingų spalvų, dydžių, modelių vyriškos kelnės, tamprės, šortai, striukės, apatinis trikotažas – tai tik maža dalis drabužių sportui, laisvalaikiui ir kasdienai, kuriuos siūlo AUDIMAS. Mūsų drabužiai puikiai tiks įvairiems atvejams: tiek užsiimant aktyvia veikla, tiek ramiems pasivaikščiojimams gamtoje ar nešioti kasdienai namuose, kai norisi patogumo. AUDIMAS internetinėje ir fizinėse parduotuvėse atrasite riboto leidimo kolekcijų, taip pat gaminių su lietuviška atributika.
Kurdami drabužius, pasitelkiame naujausias technologijas, todėl AUDIMAS laisvalaikio ir sportinė apranga pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie šiuolaikišką žmogų ir jo poreikį laisvai judėti. Mūsų drabužiai yra siuvami iš organinės medvilnės, merino vilnos bei kitų medžiagų, pasižyminčių puikiomis savybėmis, todėl jie nevaržo judesių, greitai sugeria ir išgarina drėgmę. Be to, AUDIMAS drabužiai nereikalauja ypatingos priežiūros: juos galima skalbti nustačius neaukštą temperatūrą.
Taupantiems laiką, drabužiai internetu – greitas ir patogus būdas įsigyti reikiamus drabužius ir aksesuarus. AUDIMAS internetinėje parduotuvėje www.audimas.lt atrasite itin platų ir nuolat atnaujinamą drabužių vyrams pasirinkimą. Klientų patogumui, užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje ir užsienyje.