AUDIMAS komanda skatins burtis sportininkus bei aktyvaus laisvalaikio entuziastus

Tikime, kad gyvenimas yra judėjimas, o pirmas žingsnis daugeliui dažnai tampa įdomios bei įkvepiančios kelionės pradžia. Palaikome veiklius žmones, kurie yra smalsūs, propaguoja sveiką gyvenimo būdą, aktyviai leidžia laisvalaikį bei jungiasi prie įvairių sporto bendruomenių. Kuriame vieningą AUDIMAS komandą, kuri buria įvairių sporto šakų atstovus, entuziastus ir mėgėjus. Taip pat siekiame nekurti atskirties tarp skirtingos rasės, amžiaus, lyties, fizinio pajėgumo bei išvaizdos žmonių.

AUDIMAS laisvalaikio apranga – kiekvieno aktyvaus laisvalaikio mėgėjo poreikiams

Mūsų kuriama laisvalaikio apranga išskirtinė tuo, jog yra skirta aktyviems ir praktiškiems žmonėms, kurie ieško balanso bei siekia gyventi sąmoningą ir aktyvų gyvenimą. Aukštos kokybės aktyvaus laisvalaikio AUDIMAS apranga specialiai sukurta taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą bei leistų jaustis nevaržomai užsiimant bet kokia aktyvia veikla visais metų laikais. AUDIMAS apranga pasižymi visiems sezonams pritaikytais funkcionalumais. Orientuojamės tiek į sportininkus, tiek į įvairiomis sporto šakomis užsiimančius entuziastus, todėl kuriame tokius drabužius, kurie įgyvendintų kiekvieno aktyvaus laisvalaikio entuziasto poreikius.

Gaminių kokybė – neatsiejama AUDIMAS kuriamų drabužių dalis. Todėl, gamybos procesuose siekdami išlaikyti aukštus kokybės standartus, aprangą kuriame bei testuojame kartu su sporto bendruomenėmis bei ekspertais.

Siekiame įtraukti AUDIMAS bendruomenę į laisvalaikio drabužių kūrimo procesą

Neabejojame, kad, kuriant aktyvaus laisvalaikio drabužius, svarbiausia įsiklausyti į visų sportuojančiųjų lūkesčius. Dėl šios priežasties kuriame laisvalaikio aprangą, kurios funkcionalumai atlieptų visų aktyviai sportuojančių žmonių poreikius skirtingais metų laikais. Šiam tikslui pasiekti į AUDIMAS drabužių kūrimo procesą įtraukiame ir aktyvaus laisvalaikio mylėtojus. Sporto bendruomenės, kartu su savo sričių ekspertais, yra aktyviai įsitraukusios į mūsų gaminių vystymo procesą siekdamos užtikrinti, kad AUDIMAS apranga atitiktų kiekvieno iš Jūsų poreikius.

Jau ne vienerius metus buriame AUDIMAS ambasadorių bendruomenę, vienijančią skirtingų sporto šakų sportininkus. Mūsų ambasadoriai testuodami kuriamus gaminius išbando laisvalaikio aprangą net ir pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis bei pateikia savo pastabas. Atsižvelgę į jas, AUDIMAS parduotuvėse pristatome kruopščiai sukurtą, profesionalų išbandytą bei įvertintą gaminį, kuris galėtų tapti ir Jūsų nepakeičiama aktyvaus laisvalaikio dalimi.

Daugiau apie AUDIMAS gaminių testavimą galite rasti čia.

 

Prie ,,AUDIMAS komandos“ gali prisijungti kiekvienas

,,AUDIMAS komanda“ skatina burtis ne tik įvairių sričių sportininkus, tačiau taip pat ragina aktyviai leisti laisvalaikį ir kiekvieną žmogų, nepaisant jo fizinio pajėgumo. Sporto entuziastus socialiniuose tinkluose kviečiame dalintis aktyvaus laisvalaikio akimirkomis vilkint AUDIMAS aprangą: ir visai nesvarbu, ar tai aktyvus bėgimas vingiuotais miško takais, joga namuose ar tiesiog ramus pasivaikščiojimas parke su draugais. Junkis prie bendruomenės ir socialiniuose tinkluose vilkėdamas AUDIMAS drabužius naudok #AUDIMASkomanda grotažymę.

Kurkime aktyvaus laisvalaikio entuziastų bendruomenę drauge!