STRIUKĖS IR PALTAI: KAIP IŠSIRINKTI NEPRIEKAIŠTINGĄ VIRŠUTINĮ DRABUŽĮ?

Atvėsus orams, striukės tampa vienu svarbiausių šaltojo sezono pirkiniu. Vyraujant itin plačiai viršutinių drabužių pasiūlai, striukės ar palto pasirinkimas neretai gali tapti nelengvu iššūkiu. Tam, kad būtų lengviau apsispręsti kokį drabužį įsigyti, pateikiame naudingų patarimų, kurie padės išsirinkti nepriekaištingą striukę ir ją tinkamai prižiūrėti. Taip pat apžvelgiame šio sezono striukių bei paltų mados tendencijas.

 

Paltai bei striukės moterims ir vyrams šaltajam sezonui: svarbiausi pasirinkimo kriterijai

Striukės ir paltai moterims bei striukės ir paltai vyrams turėtų būti perkamos atsižvelgiant į keletą pagrindinių pasirinkimo kriterijų: drabužių funkcines savybes, individualius poreikius bei gyvenimo būdą. Įvertinus visus minėtus aspektus, bus kur kas paprasčiau atrasti reikiamą viršutinį drabužį. Žinoma, jei nepasitikite savo žiniomis ir abejojate vienu ar kitu klausimu, visuomet galite pasikonsultuoti gyvai arba telefonu AUDIMAS konsultantais.

Renkantis žiemines striukes bei paltus, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į drabužio pašiltinimą bei jo svorį – ar jis yra sintetinis, ar pūkų. Šiuolaikiniai, technologiškai ištobulinti sintetiniai užpildai, kaip ir natūralūs, lengvai prisitaiko prie aplinkos temperatūros ir leidžia odai kvėpuoti. Striukės su sintetiniu užpildu reikalauja mažiau priežiūros. Natūralaus užpildo – pūkinės – striukės yra ypatingai šiltos ir puikiai tinkančios lietuviškai žiemai. Renkantis striukę ar paltą, taip pat patariame atsižvelgti ir į jos audinio funkciją: ar tai sunki, grubi su membrana, ar tai lengva, bet pūkų nepraleidžianti medžiaga.

Striukės pasirinkimą gali nulemti ir Jūsų gyvenimo būdas bei asmeniniai poreikiai. Jei kasdien daug važinėjate automobiliu, verta rinktis plonesnę, trumpesnę striukę, kuri yra lengva, nevaržanti judesių bei prisitaikanti prie kintančios aplinkos temperatūros. Jei daug keliaujate, Jums naudingiau rinktis striukę, kuri yra lengvai supakuojama ir suspaudžiama. Daugiau laiko praleidžiantiems gamtoje, rekomenduojame rinktis striukę su membrana – vėjo bei lietaus nepraleidžiančia apdaila.

Rinkdamiesi striukę, taip pat atsižvelkite ir į drabužio funkcionalumus, pavyzdžiui: ar Jums reikalingos kišenės gaminio viduje ar išorėje, ar naudingas nusegamas gobtuvas, išsegama apykaklė, ar ieškote drabužio, nereikalaujančio ypatingos priežiūros ir pan.

 

Unikalios savybės, kuriomis pasižymi AUDIMAS šiltos striukės ir paltai

AUDIMAS asortimente – funkcionalios, praktiškos, šiltos striukės ir paltai veikliam žmogui, siekiančiam gyventi aktyvų, subalansuotą ir sąmoningą gyvenimą. Kuriame drabužius pasitelkdami naujausias technologijas, todėl mūsų gaminiai pasižymi funkcinių elementų gausa, naujomis konstrukcijomis ir sumaniais sprendimais, sukurtais galvojant apie poreikį laisvai judėti. Kuo dar unikalios mūsų striukės moterims ir striukės vyrams?

  • AUDIMAS paltai ir striukės moterims ir vyrams – kokybiškos, funkcionalios bei leidžiančios jaustis maksimaliai komfortiškai.
  • Asortimente rasite plačią siluetų, medžiagų, striukių bei paltų užpildų įvairovę.
  • AUDIMAS parduotuvėse galite atrasti tiek klasikinių ir tendecijoms nepavaldžių, tiek ryškių ir pozityvių spalvų striukių bei kitų drabužių.
  • AUDIMAS siūlo pūkų užpildus, kurie gali būti lengvesni ar sunkesni, atsižvelgiant į kintantį orą ar sezoniškumą. Be to, asortimente rasite striukių bei paltų, pagamintų naudojant besiūlę technologiją, kuri leidžia sustabdyti pūkų migraciją į paviršių.
  • AUDIMAS parduotuvėse galite atrasti sintetinius Thinsulate ar Thermore užpildus, kurie savo šiluma taip pat prilygsta pūkams. Mūsų naudojami Thinsulate ar Thermore sintetiniai užpildai – labai minkšti, itin lengvi bei leidžia odai kvėpuoti.
  • Siūlome įsigyti striukes ir paltus, kurie apsaugo ne tik nuo vėjo ir šalčio, bet ir nuo lietaus. Tokiems drabužiams siūti yra parenkamos tankios viršaus medžiagos su vandenį atstumiančiomis ir antistatinėmis apdailomis (membranomis), kurios taip pat leidžia kūnui kvėpuoti. Tokiuose gaminiuose kritinės siūlės yra klijuotos, kad atsparumo vėjui ir lietui funkcija būtų maksimaliai užtikrinta.

 

AUDIMAS pūkiniai paltai ir striukės: drabužių priežiūros rekomendacijos

Norėdami, kad pūkiniai paltai, striukės ar kiti drabužiai tarnautų kuo ilgiau bei neprarastų savo estetinės išvaizdos, turėtumėte atidžiai sekti informaciją, nurodytą ant gaminio esančiose priežiūros etiketėse. Svarbu žinoti, kad drabužio priežiūra priklauso ne tik nuo pašiltinimo, bet ir nuo to, kokia yra jo išorinė medžiaga, kadangi kiekvienas audinys turi savo specifiką. Pateikiame keletą gaminio priežiūros rekomendacijų, kurios padės išsaugoti drabužio ilgaamžiškumą.

  • Jei įmanoma, stenkitės skalbti drabužį kuo rečiau. Striukės ar palto švarai palaikyti, pavienes dėmeles galite pavalyti atskirai. Daugumą AUDIMO paltų ir striukių galite skalbti švelniu rėžimu žemoje temperatūroje ir naudodami švelnias skalbimo priemones, tačiau, prieš skalbdami, visada atidžiai perskaitykite gaminio priežiūros etiketes. Skalbiant rekomenduojame užtikrinti, kad visi užsegimai ir užtrauktukai yra uždaryti, kad šios detalės skalbimo metu nepažeistų drabužio medžiagos.
  • Daugeliui gaminių su pūkų užpildu galite naudoti būgninį džiovinimą žemesnėje temperatūroje, švelnesniu režimu. Išėmę iš džiovyklės, striukę ar paltą lengvai papurtykite, kad pūkai vėl tolygiai pasiskirstytų. Vėlgi, labai svarbu atkreipti dėmesį į priežiūros etiketes, kadangi, pavyzdžiui, drabužiai su klijuotomis detalėmis ar kitais elementais, yra netinkami būgniniam džiovinimui. Tokį gaminį pakabinkite ant pakabos ir leiskite jam išdžiūti natūraliai.
  • Atkreipkite dėmesį į tai, kad sausas valymas yra negalimas daugeliui gaminių.

Striukes bei pūkinius paltus ne šaltuoju sezono metu rekomenduojame laikyti vėsiose ir sausose vietose, užtikrinant, kad drabužis nėra suspaustas itin ilgą laiko tarpą (pavyzdžiui, šiltuoju metų laiku, kai gaminys yra nenaudojamas iki kito šaltojo sezono), nes tai gali pakenkti gaminio išvaizdai.

 

AUDIMAS paltų ir striukių tendencijos: kokia spalvų gama vyrauja šio sezono kolekcijoje?

Kurdami drabužius, mes nuolat ieškome stiliaus naujovių, kad savo klientams galėtume pasiūlyti ne tik funkcionalią, patogią bei įvairiausioms oro sąlygoms pritaikytą, bet ir stilingą aprangą.

Šio sezono pagrindinės tendencijos – dideli gobtuvai, vyraus įstrižas skaidymas bei daigstymas. Madingas skirtingų tekstūrų medžiagų derinimas viename gaminyje, itin svarbios ir techniškos detalės, pavyzdžiui, gobtuvo reguliavimais. Lauko drabužis – striukė ar paltas – rudenį bei žiemą taps pagrindiniu akcentu kasdienėje aprangoje.

Šįmet šaltojo laikotarpio AUDIMAS viršutinių drabužių kolekcijoje pirmąsias pozicijas užims šilti žemės atspalviai, kurie suteikia stabilumo jausmą bei yra nepavaldūs tendencijoms. Taip pat kolekcijoje rasite pozityvias ir nuotaiką pakeliančias spalvas, tokias kaip „šafrano“ geltona ir „mango“ oranžinė. 

 

Dar daugiau AUDIMAS šiltų striukių bei paltų – jau greitai!